Arzum Servis Afyonkarahisar

  • Teknik ServisArzum Servis Afyonkarahisar
  • AdresAFYONKARAHİSAR
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis AFYONKARAHİSAR

Arzum Servis Afyonkarahisar

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı sorunları kendiniz çözebilirsiniz. Mikser Elektronik Kartı Yandı

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotunun çalışmaması pek çok nedenden ötürü kaynaklanabilir. Robot kullanımı ve kullanım sonrasında temizliğinin yeteri kadar yapılmaması mutfak robotun da arıza oluşumuna neden olacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

İlk olarak robot süpürgenizin ana ve yan fırçalarını kontrol edin. Buralara herhangi bir yabancı cisim sıkışmış olabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir. Oldukça hassas olan bu parçaların kırılması olasıdır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Su Isıtıcı Isıtmıyor

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Yapılması gereken ise filtre kontrol edilmelidir. Bunun yanı sıra su çok geç ısınır ve tam anlamıyla ısınma gerçekleşmiş olmaz.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir. Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Çalışmıyor Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Sepette yer alan ızgaralarda bulunan yayların kontrolü sağlanmalıdır. Elektrik hattında yükleme olabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir. Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor Katı meyve sıkacağının motor yanma sorunu genel olarak cihazın aşırı kullanımı sonrasında ortaya çıkan arızalardır.

AR1060, AR191AFYONKARAHİSAR Arzum Buzdolabı ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Derin Dondurucu ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Çamaşır Makinesi ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Bulaşık Makinesi ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Kurutma Makinesi ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Fırın ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Set Üstü Ocak ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Mikrodalga Fırın ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Klima ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Termosifon ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Radyotör ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Vantilatör ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Televizyon ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Çay Makinesi ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Su Isıtıcı ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Mikser ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Blender ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Doğrayıcı ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Tost Makinesi ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Mini Tost Makinesi ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Buharlı Ütü ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Elektrikli Süpürge ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Şarjlı Süpürge ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Tartı ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Su Sebili ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Ankastre Ocak ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Ankastre Fırın ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Ankastre Aspiratör ServisiAFYONKARAHİSAR Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.