Arzum Servis Ağrı

  • Teknik ServisArzum Servis Ağrı
  • AdresAĞRI
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis AĞRI

Arzum Servis Ağrı

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir. Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu çalışma hızı düşmesi sorunu çalışma sürelerinin azalmasına ve düzgün şekilde çalışmamasına neden olur. Hız ayarı kontrol edilmelidir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerde en sık duyulan problemlerden biri de budur. Bu sebepten dolayı ortaya her zaman farklı problemlerde çıkabiliyor.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir. Saç kurutma makinelerinin düzenli olarak her kullanım sonrasında temizlenmesi gerekir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır. Bir servis arayarak konu ile ilgili destek alınız.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Elektrik ile çalıştığı için şofbenden su akıtma ile karşılaşıldığı zaman elektrik gelmesi engellenmelidir. Şofben içinde sıcak su gelmesini sağlayan parçada eskime yıpranma oluşması da sıcak su arızasına neden olur.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Cihazın elektrik alıp almadığına bakılmalıdır. Sigorta makine kullanımına uygun büyüklükte olmaması durumlarında da ani elektrik yüklemesi yapılarak sigorta atabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır. Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz. Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır. Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir. Tekrar açma ve kullanma sırasında aynı hatayı vermesi durumunda destek hattını arayınız.

AR1060, AR191AĞRI Arzum Buzdolabı ServisiAĞRI Arzum Derin Dondurucu ServisiAĞRI Arzum Çamaşır Makinesi ServisiAĞRI Arzum Bulaşık Makinesi ServisiAĞRI Arzum Kurutma Makinesi ServisiAĞRI Arzum Fırın ServisiAĞRI Arzum Set Üstü Ocak ServisiAĞRI Arzum Mikrodalga Fırın ServisiAĞRI Arzum Klima ServisiAĞRI Arzum Termosifon ServisiAĞRI Arzum Radyotör ServisiAĞRI Arzum Vantilatör ServisiAĞRI Arzum Televizyon ServisiAĞRI Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiAĞRI Arzum Çay Makinesi ServisiAĞRI Arzum Su Isıtıcı ServisiAĞRI Arzum Mikser ServisiAĞRI Arzum Blender ServisiAĞRI Arzum Doğrayıcı ServisiAĞRI Arzum Tost Makinesi ServisiAĞRI Arzum Mini Tost Makinesi ServisiAĞRI Arzum Buharlı Ütü ServisiAĞRI Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAĞRI Arzum Elektrikli Süpürge ServisiAĞRI Arzum Şarjlı Süpürge ServisiAĞRI Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiAĞRI Arzum Tartı ServisiAĞRI Arzum Su Sebili ServisiAĞRI Arzum Ankastre Ocak ServisiAĞRI Arzum Ankastre Fırın ServisiAĞRI Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiAĞRI Arzum Ankastre Aspiratör ServisiAĞRI Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.