Arzum Servis Aksaray

  • Teknik ServisArzum Servis Aksaray
  • AdresAKSARAY
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis AKSARAY

Arzum Servis Aksaray

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır. Bu sorunların bir kısmı kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi bir kısmı da elektronik parçalardan dolayı oluşabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bunun dışında sigorta arızalı olabilir. İlk olarak yapılması gereken döner şalteri off konumuna getirmek olacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Süpürge altında bulunan lazer telemetreyi nazikçe hareket ettiriniz. Süpürgenin evin hangi alanında toz almasının istenmesi gerektiği kişi tarafından yapılmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Fan kontrolü yapılmalıdır ve filtrenin tıkalı olup olmadığına ve temiz olduğuna bakılmalıdır. Bu durumda cihazın soğuması beklenmelidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz. Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Sıklıkla kullanılan şofbenler, genelde kullanıcı hatasından kaynaklı problemlerle arıza vermektedir. Eğer filtrede herhangi bir tıkanıklık varsa temizlenerek bu tıkanıklık bir an önce giderilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir. Servisten destek alınız.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Rezistans elektrik enerjisinin alınarak çok kısa bir zaman içerisinde ısıya dönüştürülmesini sağlayan önemli parçalardır.Gerekli kontrollerin yapılması önemlidir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Buharlı ütülerde şok buharı adı verilen yüksek buhar seviyesi bulunmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir. Kahve makinelerinin düzenli olarak suları kontrol edilmelidir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur. Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır.

AR1060, AR191AKSARAY Arzum Buzdolabı ServisiAKSARAY Arzum Derin Dondurucu ServisiAKSARAY Arzum Çamaşır Makinesi ServisiAKSARAY Arzum Bulaşık Makinesi ServisiAKSARAY Arzum Kurutma Makinesi ServisiAKSARAY Arzum Fırın ServisiAKSARAY Arzum Set Üstü Ocak ServisiAKSARAY Arzum Mikrodalga Fırın ServisiAKSARAY Arzum Klima ServisiAKSARAY Arzum Termosifon ServisiAKSARAY Arzum Radyotör ServisiAKSARAY Arzum Vantilatör ServisiAKSARAY Arzum Televizyon ServisiAKSARAY Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiAKSARAY Arzum Çay Makinesi ServisiAKSARAY Arzum Su Isıtıcı ServisiAKSARAY Arzum Mikser ServisiAKSARAY Arzum Blender ServisiAKSARAY Arzum Doğrayıcı ServisiAKSARAY Arzum Tost Makinesi ServisiAKSARAY Arzum Mini Tost Makinesi ServisiAKSARAY Arzum Buharlı Ütü ServisiAKSARAY Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAKSARAY Arzum Elektrikli Süpürge ServisiAKSARAY Arzum Şarjlı Süpürge ServisiAKSARAY Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiAKSARAY Arzum Tartı ServisiAKSARAY Arzum Su Sebili ServisiAKSARAY Arzum Ankastre Ocak ServisiAKSARAY Arzum Ankastre Fırın ServisiAKSARAY Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiAKSARAY Arzum Ankastre Aspiratör ServisiAKSARAY Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.