Arzum Servis Altındağ Ankara

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Altındağ Ankara
  • AdresAnkara, Altındağ
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Altındağ Ankara

Arzum Servis Altındağ Ankara

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bir ürünün ve yiyeceğin püre haline getirilmesinde, tatlı ve hamur işlerinde kullanılan ürünlerdir. Kolu doğru açı ile taktığınızdan emin olun.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Servis aranarak sorunun çözümü sağlanmalıdır.Mutfak robotu çalışma hızı düşmesi sorunu çalışma sürelerinin azalmasına ve düzgün şekilde çalışmamasına neden olur.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bir uzaktan kumanda yardımı ile şarj olunacak alana robot süpürgesi bırakılmalıdır. Eğer robot süpürgeniz olağandışı ses çıkarıyorsa süpürgenizin bazı noktalarını kontrol etmeniz yeterli gelecektir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricisi çalışmıyorsa cihazınıza elektriğin gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Düzleştirici kablosunun kadar alması da çalışmaya engel bir durumdur.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaza elektrik gelmeme durumunda da cihaz çalışmaz ve ısıtma yapmaz. Regülatör kontrolü yapınız.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Elektrik hattından sigorta kapatılmalı ve servis beklenilmelidir.Cihaza akım gelmesini sağlayan kablolar da arıza oluşması da sigortanın atmasına neden olacaktır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir. Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin. Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Çay Makinası Sigorta Attırıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Mekanik mandalın tetikleme süresini kontrol ediniz.Ekmek kızartma makinesinde bulunan yayların bozulması yanık ekmek oluşumuna neden olmaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir. Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Bir hacim tuşuna basarak kahvenin çıkış süresini kontrol ediniz. Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır. Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır.

AR1060, AR191Ankara Altındağ Arzum Buzdolabı Servisi Ankara Altındağ Arzum Derin Dondurucu Servisi Ankara Altındağ Arzum Çamaşır Makinesi Servisi Ankara Altındağ Arzum Bulaşık Makinesi Servisi Ankara Altındağ Arzum Kurutma Makinesi Servisi Ankara Altındağ Arzum Fırın Servisi Ankara Altındağ Arzum Set Üstü Ocak Servisi Ankara Altındağ Arzum Mikrodalga Fırın Servisi Ankara Altındağ Arzum Klima Servisi Ankara Altındağ Arzum Termosifon Servisi Ankara Altındağ Arzum Radyotör Servisi Ankara Altındağ Arzum Vantilatör Servisi Ankara Altındağ Arzum Televizyon Servisi Ankara Altındağ Arzum Türk Kahve Makinesi Servisi Ankara Altındağ Arzum Çay Makinesi Servisi Ankara Altındağ Arzum Su Isıtıcı Servisi Ankara Altındağ Arzum Mikser Servisi Ankara Altındağ Arzum Blender Servisi Ankara Altındağ Arzum Doğrayıcı Servisi Ankara Altındağ Arzum Tost Makinesi Servisi Ankara Altındağ Arzum Mini Tost Makinesi Servisi Ankara Altındağ Arzum Buharlı Ütü Servisi Ankara Altındağ Arzum Buhar İstasyonlu Ütü Servisi Ankara Altındağ Arzum Elektrikli Süpürge Servisi Ankara Altındağ Arzum Şarjlı Süpürge Servisi Ankara Altındağ Arzum Saç Kurutma Makinesi Servisi Ankara Altındağ Arzum Tartı Servisi Ankara Altındağ Arzum Su Sebili Servisi Ankara Altındağ Arzum Ankastre Ocak Servisi Ankara Altındağ Arzum Ankastre Fırın Servisi Ankara Altındağ Arzum Ankastre Davlumbaz Servisi Ankara Altındağ Arzum Ankastre Aspiratör Servisi Ankara Altındağ Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Ulus/İsmetpaşa, Opera/Gençlikparkı, Atasanayi, İskitler, Altındağ, Telsizler, Yıldırımbeyazıt/Dışkapı, Aydınlıkevler, Hasköy, Yeşilöz, Siteler, Samanpazarı, Hisar, Anafartalar, Önder, İstasyon, Ulubey, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.