Arzum Servis Altınözü Hatay

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Altınözü Hatay
  • AdresHatay, Altınözü
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Altınözü Hatay

Arzum Servis Altınözü Hatay

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir. Motor kontrolü yapılmalıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Parçaların yerlerine tam yerleştirilmesi ve aşırı yük konulmaması gerekmektedir. Mutfak robotuna güç gelmemesinin nedenleri cihaz kaynaklı da olabilmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgenizin etrafındaki sensörler kirden dolayı kapanmış olabilir. Robot süpürge açılmıyor sorunu yaşanması durumlarında ilk olarak robot süpürgesinin şarjının olup olmadığı kontrol edilmelidir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Fan kontrolü yapılmalıdır ve filtrenin tıkalı olup olmadığına ve temiz olduğuna bakılmalıdır. Düzleştirici kablosunun kadar alması da çalışmaya engel bir durumdur.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Teknik servise danışılması gerekmektedir. Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Tüm kontroller sağlandıktan sonra tekrar denenmelidir. Bazı arızalar kullanıcılar tarafından çözülebilirken bazı arıza durumlarında ise teknik servisten destek almak gerekir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinası Sigorta Attırıyor Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ana sigortanın atması durumunda makine içerisinde elektrik hattında bir kaçak durumu sigorta attırmaya neden olabilir.Ekmek kızarma makinesi spirali ısınmama hatası kızartma makinesinin kontrollü bir şekilde çalışmamasına neden olabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir. Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Taze kahve kullanımı makine için önemlidir. Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir. Tambur kontrolü yapılmalıdır.

AR1060, AR191Hatay Altınözü Arzum Buzdolabı ServisiHatay Altınözü Arzum Derin Dondurucu ServisiHatay Altınözü Arzum Çamaşır Makinesi ServisiHatay Altınözü Arzum Bulaşık Makinesi ServisiHatay Altınözü Arzum Kurutma Makinesi ServisiHatay Altınözü Arzum Fırın ServisiHatay Altınözü Arzum Set Üstü Ocak ServisiHatay Altınözü Arzum Mikrodalga Fırın ServisiHatay Altınözü Arzum Klima ServisiHatay Altınözü Arzum Termosifon ServisiHatay Altınözü Arzum Radyotör ServisiHatay Altınözü Arzum Vantilatör ServisiHatay Altınözü Arzum Televizyon ServisiHatay Altınözü Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiHatay Altınözü Arzum Çay Makinesi ServisiHatay Altınözü Arzum Su Isıtıcı ServisiHatay Altınözü Arzum Mikser ServisiHatay Altınözü Arzum Blender ServisiHatay Altınözü Arzum Doğrayıcı ServisiHatay Altınözü Arzum Tost Makinesi ServisiHatay Altınözü Arzum Mini Tost Makinesi ServisiHatay Altınözü Arzum Buharlı Ütü ServisiHatay Altınözü Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHatay Altınözü Arzum Elektrikli Süpürge ServisiHatay Altınözü Arzum Şarjlı Süpürge ServisiHatay Altınözü Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiHatay Altınözü Arzum Tartı ServisiHatay Altınözü Arzum Su Sebili ServisiHatay Altınözü Arzum Ankastre Ocak ServisiHatay Altınözü Arzum Ankastre Fırın ServisiHatay Altınözü Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiHatay Altınözü Arzum Ankastre Aspiratör ServisiHatay Altınözü Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Altınözü, Köyler, Yiğityolu, Babatorun, Hacıpaşa

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.