Arzum Servis Antalya

  • Teknik ServisArzum Servis Antalya
  • AdresANTALYA
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis ANTALYA

Arzum Servis Antalya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışmaması durumu için farklı nedenler söz konusu olabilir. Mikser kullanımı sırasında donma sorunu sürekli yaşanıyor ise bir parça kaynaklı sorun olabilmektedir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bu durum cihazınızın sağlıksız ve düşük verim ile çalışmasına neden olacaktır. Mutfak robotunun çalışmamasına neden olan sorunu bulmaya çalışın.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge hareket algılamama arızası akıllı robot süpürgelerde en çok görülen arızalar arasındadır. Halı ve zemin yüksekliklerinin maksimum 15 mm olması gerekmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricisi çalışmıyorsa cihazınıza elektriğin gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Isıtma görevi gören parçada arızalanması ve bozulma olmuş olabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır. Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Tesisatın ters bir şekilde bağlanması da şofbenin çalışması ile birlikte dex gelmeye başlar. Bu aşamadan sonra da şofben kapatılıp bir süre bekledikten sonra tekrar açılmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Evin başka bölümünde de kullanımı denenmelidir.Spiral adı verilen ısıtma parçalarının arızalanması durumunda kontrollü çalışma sağlanamamaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir. Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Fırın Kısa Devre Yapıyor

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır. Parçaların yerlerine tam olarak oturduğunu kontrol ediniz.

AR1060, AR191ANTALYA Arzum Buzdolabı ServisiANTALYA Arzum Derin Dondurucu ServisiANTALYA Arzum Çamaşır Makinesi ServisiANTALYA Arzum Bulaşık Makinesi ServisiANTALYA Arzum Kurutma Makinesi ServisiANTALYA Arzum Fırın ServisiANTALYA Arzum Set Üstü Ocak ServisiANTALYA Arzum Mikrodalga Fırın ServisiANTALYA Arzum Klima ServisiANTALYA Arzum Termosifon ServisiANTALYA Arzum Radyotör ServisiANTALYA Arzum Vantilatör ServisiANTALYA Arzum Televizyon ServisiANTALYA Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiANTALYA Arzum Çay Makinesi ServisiANTALYA Arzum Su Isıtıcı ServisiANTALYA Arzum Mikser ServisiANTALYA Arzum Blender ServisiANTALYA Arzum Doğrayıcı ServisiANTALYA Arzum Tost Makinesi ServisiANTALYA Arzum Mini Tost Makinesi ServisiANTALYA Arzum Buharlı Ütü ServisiANTALYA Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiANTALYA Arzum Elektrikli Süpürge ServisiANTALYA Arzum Şarjlı Süpürge ServisiANTALYA Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiANTALYA Arzum Tartı ServisiANTALYA Arzum Su Sebili ServisiANTALYA Arzum Ankastre Ocak ServisiANTALYA Arzum Ankastre Fırın ServisiANTALYA Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiANTALYA Arzum Ankastre Aspiratör ServisiANTALYA Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Ahatlı, Duraliler, Dokuma, Yeniemek, Erenköy, Sütçüler, Düdenbaşı, Altınova, Varsak, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.