Arzum Servis Ataşehir İstanbul

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Ataşehir İstanbul
  • Adresİstanbul, Ataşehir
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Ataşehir İstanbul

Arzum Servis Ataşehir İstanbul

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir. Mikser çalışma sırasında bıçaklar hareket etmeme sorunu bıçaklı ürünlerde sık görülen bir arıza çeşididir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Robota aşırı yiyecek konulması durumlarında da mikser bıçakları dönmemektedir. Mutfak robotuna güç gelmemesinin nedenleri cihaz kaynaklı da olabilmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Çalışma sırasında tekerleklerin dönmesini engelleyecek olan cisimlerin olmamasına dikkat edin. Eski bir filtreye sahip robot süpürge yeteri kadar verim gösterememektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kabloyu kontrol ediniz. Kullanıcının bu noktada yapabileceği pek bir işlem yoktur.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir. Su ısıtıcısı kaynatmadan kapanma durumunda rezistans sisteminde sorun olabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenden Ses Geliyor Gaz memeleri tıkanmış ise ilgili unsuru değiştirerek şofbeninizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir. Kontaklarda aşırı yıpranma söz konusu ise bu durumda kontaklar değiştirilmeli ve yenileri ile kullanılmalıdır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Çay Makinesi Çalışmıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesinin Kolu KilitlenmiyorEkmek kızartma makinesi çalışmama sorunu karşısında eve gelen elektrik hatlarının ve mutfağa gelen elektriklerin kontrol edilmesi önerilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir. Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır. Katı Meyve Sıkacağı Çalışma Esnasında Duruyor

AR1060, AR191İstanbul Ataşehir Arzum Buzdolabı Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Derin Dondurucu Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Çamaşır Makinesi Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Bulaşık Makinesi Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Fırın Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Set Üstü Ocak Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Mikrodalga Fırın Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Klima Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Termosifon Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Radyotör Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Vantilatör Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Televizyon Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Türk Kahve Makinesi Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Çay Makinesi Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Su Isıtıcı Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Mikser Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Blender Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Doğrayıcı Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Tost Makinesi Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Mini Tost Makinesi Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Buharlı Ütü Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Elektrikli Süpürge Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Şarjlı Süpürge Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Saç Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Tartı Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Su Sebili Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Ankastre Ocak Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Ankastre Fırın Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Ankastre Davlumbaz Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Ankastre Aspiratör Servisiİstanbul Ataşehir Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Ataşehir, Yenisahra, Küçükbakkalköy, İçerenköy, Kayışdağı, Örnek, Yeniçamlıca, Namıkkemal, Ferhatpaşa

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.