Arzum Servis Ayvalık Balıkesir

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Ayvalık Balıkesir
  • AdresBalıkesir, Ayvalık
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Ayvalık Balıkesir

Arzum Servis Ayvalık Balıkesir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır. Transistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak Robotu Doğrayıcısı Dönmüyor Mutfak robotu çalışmıyor arızası oluşması durumlarında elektrik hattı kontrol edilmelidir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge nem hatası verme sorunu süpürgenin çalışma esnasında ıslak bir zemin üzerinde çalışmadı sonucu bu hata oluşur. Robot süpürge lazer arızası nedenleri arasında süpürge de bulunan sensörlerin temiz olmamasından dolayı oluşmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricisinin yanık koku çıkarmasının da nedeni kirli olmasından kaynaklanır. En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir. Isıtmaya yardımcı olan direncin bozulması da ısıtmama sorununa neden olacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenler tam randımanlı çalıştıkları zaman bile su yeterli ölçüde ısınmayabilir. Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin. Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Elektrik hatları, ürün kablosu ve soketleri kontrol edilmelidir. Elektrik gelmemesi durumlarında kol tam olarak kapanma özelliğini devreye sokamaz.Ekmek kızartma makinesi sigorta attırma sorunu makine kaynaklı olabilmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz. Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz. Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir. Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır. Taze kahve kullanımı makine için önemlidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır. Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

AR1060, AR191Balıkesir Ayvalık Arzum Buzdolabı ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Derin Dondurucu ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Kurutma Makinesi ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Fırın ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Set Üstü Ocak ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Klima ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Termosifon ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Radyotör ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Vantilatör ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Televizyon ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Çay Makinesi ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Su Isıtıcı ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Mikser ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Blender ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Doğrayıcı ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Tost Makinesi ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Buharlı Ütü ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Tartı ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Su Sebili ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Ankastre Ocak ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Ankastre Fırın ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBalıkesir Ayvalık Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Ayvalık, Köyler, Küçükköy, Altınova, Sarımsaklı, Kazan, Alibey

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.