Arzum Servis Aziziye Erzurum

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Aziziye Erzurum
  • AdresErzurum, Aziziye
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Aziziye Erzurum

Arzum Servis Aziziye Erzurum

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kablo ve enerji hattı kontrolü yapılmalıdır. Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Çalışma sırasında titreşim oranının artması sesli çalışma süresinin uzamasına neden olacaktır. Mutfak Robotu Dirençleri Yandı

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bir ip ve farklı bir yabancı cisim tekerleklere dolanacak hareket etmesini engelleyecektir. Hareketi engelleyici alanlar ve yapılarda robot süpürge hareketi algılayamaz ve hareket edemez.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Gövde hasar alırda da aynı sorun görülecektir. Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar. İlk olarak su ısıtıcısı prize takılı olmayabilir veya fiş kısmında sorun olabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir. Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Elektrik hattından sigorta kapatılmalı ve servis beklenilmelidir.Rezistansın kontrolü yapılmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir. Çay Makinası Sigorta Attırıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Parça arızası oluşması durumunda hemen servis ile iletişime geçilerek arızanın giderilmesi sağlanmalıdır. Ekmek Kızartma Makinesi Sürekli Duruyor

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

İlk olarak ütü tabanını temizleyin. Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır. Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Parçaların yerlerine tam olarak oturduğunu kontrol ediniz. Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir.

AR1060, AR191Erzurum Aziziye Arzum Buzdolabı ServisiErzurum Aziziye Arzum Derin Dondurucu ServisiErzurum Aziziye Arzum Çamaşır Makinesi ServisiErzurum Aziziye Arzum Bulaşık Makinesi ServisiErzurum Aziziye Arzum Kurutma Makinesi ServisiErzurum Aziziye Arzum Fırın ServisiErzurum Aziziye Arzum Set Üstü Ocak ServisiErzurum Aziziye Arzum Mikrodalga Fırın ServisiErzurum Aziziye Arzum Klima ServisiErzurum Aziziye Arzum Termosifon ServisiErzurum Aziziye Arzum Radyotör ServisiErzurum Aziziye Arzum Vantilatör ServisiErzurum Aziziye Arzum Televizyon ServisiErzurum Aziziye Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiErzurum Aziziye Arzum Çay Makinesi ServisiErzurum Aziziye Arzum Su Isıtıcı ServisiErzurum Aziziye Arzum Mikser ServisiErzurum Aziziye Arzum Blender ServisiErzurum Aziziye Arzum Doğrayıcı ServisiErzurum Aziziye Arzum Tost Makinesi ServisiErzurum Aziziye Arzum Mini Tost Makinesi ServisiErzurum Aziziye Arzum Buharlı Ütü ServisiErzurum Aziziye Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiErzurum Aziziye Arzum Elektrikli Süpürge ServisiErzurum Aziziye Arzum Şarjlı Süpürge ServisiErzurum Aziziye Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiErzurum Aziziye Arzum Tartı ServisiErzurum Aziziye Arzum Su Sebili ServisiErzurum Aziziye Arzum Ankastre Ocak ServisiErzurum Aziziye Arzum Ankastre Fırın ServisiErzurum Aziziye Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiErzurum Aziziye Arzum Ankastre Aspiratör ServisiErzurum Aziziye Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.