Arzum Servis Bartın

  • Teknik ServisArzum Servis Bartın
  • AdresBARTIN
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis BARTIN

Arzum Servis Bartın

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin çalışma sırasında çok ses çıkarması durumunda cihazı düşük randımana almanız gerekebilir. Mikser kademeleri farklı şiddetlerde olan hız ayarı yapmak içindir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

İlk olarak robotun kilit sistemini kontrol edin. Bu tür cihazlarda elektrik kaçakları olması durumunda kullanımına devam edilmesi patlama ve motor yanmasına neden olacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Eğer robot süpürgeniz olağandışı ses çıkarıyorsa süpürgenizin bazı noktalarını kontrol etmeniz yeterli gelecektir. Çalışma sırasında tekerleklerin dönmesini engelleyecek olan cisimlerin olmamasına dikkat edin.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Aşırı ısınma ancak cihazların termik ve ısı parçalarında kir, toz ve saç gibi kalıntıların kalması sonucunda arıza oluşmaktadır. Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireçlenmeyi temizlemek genel bakımı ve aynı zamanda sıvı sağlığı açısından yararlıdır. Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Brülör dışında ateşleme sistemi de kontrol edilmelidir. Şofbenlerde sıklıkla görülen arızalarda bulunuyor.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorBlender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesi sürekli durması sorunu bitmemiş ekmeklerin kızartma makinelerinden alınmasına neden olacaktır. Cihazın elektrik alıp almadığına bakılmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır. Buharlı Ütüm Kumaşa Yapışıyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır. Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır. Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur. Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır.

AR1060, AR191BARTIN Arzum Buzdolabı ServisiBARTIN Arzum Derin Dondurucu ServisiBARTIN Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBARTIN Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBARTIN Arzum Kurutma Makinesi ServisiBARTIN Arzum Fırın ServisiBARTIN Arzum Set Üstü Ocak ServisiBARTIN Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBARTIN Arzum Klima ServisiBARTIN Arzum Termosifon ServisiBARTIN Arzum Radyotör ServisiBARTIN Arzum Vantilatör ServisiBARTIN Arzum Televizyon ServisiBARTIN Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBARTIN Arzum Çay Makinesi ServisiBARTIN Arzum Su Isıtıcı ServisiBARTIN Arzum Mikser ServisiBARTIN Arzum Blender ServisiBARTIN Arzum Doğrayıcı ServisiBARTIN Arzum Tost Makinesi ServisiBARTIN Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBARTIN Arzum Buharlı Ütü ServisiBARTIN Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBARTIN Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBARTIN Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBARTIN Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBARTIN Arzum Tartı ServisiBARTIN Arzum Su Sebili ServisiBARTIN Arzum Ankastre Ocak ServisiBARTIN Arzum Ankastre Fırın ServisiBARTIN Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBARTIN Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBARTIN Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.