Arzum Servis Başiskele Kocaeli

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Başiskele Kocaeli
  • AdresKocaeli, Başiskele
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Başiskele Kocaeli

Arzum Servis Başiskele Kocaeli

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır. Bazı sorunları kendiniz çözebilirsiniz.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu bıçak dişi kırılma arızası aşırı ürün kullanımından ve yanlış ürün yerleştirme den kaynaklanmaktadır. Mutfak robotu arızası evlerin vazgeçilmez ürünlerinde kullanım kaynaklı pek çok arıza görülmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürgesi Nem Hatası Veriyor Robot süpürge temizlik esnasında kötü koku yayıyorsa fitrenizi ve toz haznenizi mutlaka kontrol etmelisiniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Her iki ürün de çalışma prensipleri bakımından benzerlik göstermektedir. Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Elektrik hatları kontrol edilmelidir. Ancak bazı durumlarda kireçlenme yüzünden cihaz çalışmasını doğru olarak ayarlayamaz.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Cihazdan su gelmesi durumunda servis kontrolü sağlanmalıdır. Gaz memeleri tıkanmış ise ilgili unsuru değiştirerek şofbeninizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir. Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesinin Spirali Isınmıyor Hemen fişten çıkartılarak cihaz kenara alınmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir. Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Her iki dokuda olmayan kahvelerin kalın olarak çekilmesi dokularını etkileyecektir. Kahve makinelerinin düzenli olarak suları kontrol edilmelidir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır. Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür. Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır. Motordan çalışma sırasında duman gelmesi motorun yandığını göstermektedir.

AR1060, AR191Kocaeli Başiskele Arzum Buzdolabı ServisiKocaeli Başiskele Arzum Derin Dondurucu ServisiKocaeli Başiskele Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKocaeli Başiskele Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKocaeli Başiskele Arzum Kurutma Makinesi ServisiKocaeli Başiskele Arzum Fırın ServisiKocaeli Başiskele Arzum Set Üstü Ocak ServisiKocaeli Başiskele Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKocaeli Başiskele Arzum Klima ServisiKocaeli Başiskele Arzum Termosifon ServisiKocaeli Başiskele Arzum Radyotör ServisiKocaeli Başiskele Arzum Vantilatör ServisiKocaeli Başiskele Arzum Televizyon ServisiKocaeli Başiskele Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKocaeli Başiskele Arzum Çay Makinesi ServisiKocaeli Başiskele Arzum Su Isıtıcı ServisiKocaeli Başiskele Arzum Mikser ServisiKocaeli Başiskele Arzum Blender ServisiKocaeli Başiskele Arzum Doğrayıcı ServisiKocaeli Başiskele Arzum Tost Makinesi ServisiKocaeli Başiskele Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKocaeli Başiskele Arzum Buharlı Ütü ServisiKocaeli Başiskele Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKocaeli Başiskele Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKocaeli Başiskele Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKocaeli Başiskele Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKocaeli Başiskele Arzum Tartı ServisiKocaeli Başiskele Arzum Su Sebili ServisiKocaeli Başiskele Arzum Ankastre Ocak ServisiKocaeli Başiskele Arzum Ankastre Fırın ServisiKocaeli Başiskele Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKocaeli Başiskele Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKocaeli Başiskele Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Karşıyaka, Bahçecik, Kullar, Yeniköy, Yuvacık, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.