Arzum Servis Bayburt

  • Teknik ServisArzum Servis Bayburt
  • AdresBAYBURT
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis BAYBURT

Arzum Servis Bayburt

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kişilerin elektronik ürünlere bilgileri dışında dokunmaları ve tamir etmeleri tehlikeli sonuçların oluşmasına neden olacaktır. Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bunun dışında sigorta arızalı olabilir. Böylelikle problemin genel olup olmadığını da tespit etmiş olursunuz.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bunun tek nedeni de robot süpürgenizin WIFI’ye bağlanamamasıdır. Robot süpürgenizin kötü koku yaymasının temelde tek bir nedeni vardır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıcının bu noktada yapabileceği pek bir işlem yoktur. Oldukça hassas olan bu parçaların kırılması olasıdır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır. Suyun yüksek ısılara kısa sürede çıkması sonucunda cihazda kireçlenme oluşabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenden sıcak su gelmeme sorunu şofbenin kapalı konumda olmasından kaynaklı olabilir. Şofbenden Ses Geliyor

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Rezistans elektrik enerjisinin alınarak çok kısa bir zaman içerisinde ısıya dönüştürülmesini sağlayan önemli parçalardır.Spiral adı verilen ısıtma parçalarının arızalanması durumunda kontrollü çalışma sağlanamamaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir. Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır. Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır.

AR1060, AR191BAYBURT Arzum Buzdolabı ServisiBAYBURT Arzum Derin Dondurucu ServisiBAYBURT Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBAYBURT Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBAYBURT Arzum Kurutma Makinesi ServisiBAYBURT Arzum Fırın ServisiBAYBURT Arzum Set Üstü Ocak ServisiBAYBURT Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBAYBURT Arzum Klima ServisiBAYBURT Arzum Termosifon ServisiBAYBURT Arzum Radyotör ServisiBAYBURT Arzum Vantilatör ServisiBAYBURT Arzum Televizyon ServisiBAYBURT Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBAYBURT Arzum Çay Makinesi ServisiBAYBURT Arzum Su Isıtıcı ServisiBAYBURT Arzum Mikser ServisiBAYBURT Arzum Blender ServisiBAYBURT Arzum Doğrayıcı ServisiBAYBURT Arzum Tost Makinesi ServisiBAYBURT Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBAYBURT Arzum Buharlı Ütü ServisiBAYBURT Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBAYBURT Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBAYBURT Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBAYBURT Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBAYBURT Arzum Tartı ServisiBAYBURT Arzum Su Sebili ServisiBAYBURT Arzum Ankastre Ocak ServisiBAYBURT Arzum Ankastre Fırın ServisiBAYBURT Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBAYBURT Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBAYBURT Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.