Arzum Servis Bayraklı İzmir

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Bayraklı İzmir
  • Adresİzmir, Bayraklı
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Bayraklı İzmir

Arzum Servis Bayraklı İzmir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kademeleri farklı şiddetlerde olan hız ayarı yapmak içindir. Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu kullanımı sırasında ayaklarda kirlenme olması durumunda da arıza vermektedir. Robot kullanımı ve kullanım sonrasında temizliğinin yeteri kadar yapılmaması mutfak robotun da arıza oluşumuna neden olacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeyi kullanım için tekrar sıfırlayın. Yan fırça ve sensörlerin açık olması ve robot süpürgelerinin çalışacağı alanın açık tutulması gerekmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır. Saç düzleştiricisi çalışmıyorsa cihazınıza elektriğin gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir. Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben kendiliğinden kapanma sorunu cihazda yer alan diyafram kaynaklı sorunlardan biri olabilir. Gaz memeleri tıkanmış ise ilgili unsuru değiştirerek şofbeninizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur. Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı DönmüyorAksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Cihazın elektrik alıp almadığına bakılmalıdır. Spiral adı verilen ısıtma parçalarının arızalanması durumunda kontrollü çalışma sağlanamamaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır. Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir. Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Servis ile iletişim kurun.Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve oranı kontrol edilmelidir. Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır. Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir.

AR1060, AR191İzmir Bayraklı Arzum Buzdolabı Servisiİzmir Bayraklı Arzum Derin Dondurucu Servisiİzmir Bayraklı Arzum Çamaşır Makinesi Servisiİzmir Bayraklı Arzum Bulaşık Makinesi Servisiİzmir Bayraklı Arzum Kurutma Makinesi Servisiİzmir Bayraklı Arzum Fırın Servisiİzmir Bayraklı Arzum Set Üstü Ocak Servisiİzmir Bayraklı Arzum Mikrodalga Fırın Servisiİzmir Bayraklı Arzum Klima Servisiİzmir Bayraklı Arzum Termosifon Servisiİzmir Bayraklı Arzum Radyotör Servisiİzmir Bayraklı Arzum Vantilatör Servisiİzmir Bayraklı Arzum Televizyon Servisiİzmir Bayraklı Arzum Türk Kahve Makinesi Servisiİzmir Bayraklı Arzum Çay Makinesi Servisiİzmir Bayraklı Arzum Su Isıtıcı Servisiİzmir Bayraklı Arzum Mikser Servisiİzmir Bayraklı Arzum Blender Servisiİzmir Bayraklı Arzum Doğrayıcı Servisiİzmir Bayraklı Arzum Tost Makinesi Servisiİzmir Bayraklı Arzum Mini Tost Makinesi Servisiİzmir Bayraklı Arzum Buharlı Ütü Servisiİzmir Bayraklı Arzum Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİzmir Bayraklı Arzum Elektrikli Süpürge Servisiİzmir Bayraklı Arzum Şarjlı Süpürge Servisiİzmir Bayraklı Arzum Saç Kurutma Makinesi Servisiİzmir Bayraklı Arzum Tartı Servisiİzmir Bayraklı Arzum Su Sebili Servisiİzmir Bayraklı Arzum Ankastre Ocak Servisiİzmir Bayraklı Arzum Ankastre Fırın Servisiİzmir Bayraklı Arzum Ankastre Davlumbaz Servisiİzmir Bayraklı Arzum Ankastre Aspiratör Servisiİzmir Bayraklı Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Bayraklı, Alpaslan, Gümüşpala, Soğukkuyu, Manavkuyu

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.