Arzum Servis Besni Adıyaman

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Besni Adıyaman
  • AdresAdıyaman, Besni
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Besni Adıyaman

Arzum Servis Besni Adıyaman

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Alanında uzman bir servisten teknik konular ile ilgili bilgi alımı yapılabilir. Kartın yanması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotlarında görülen ve kullanıcılarının çözebileceği tüm arızaları sizler için derledik. Kullanıcıların mutfak robotu parçalarını ve hasarlı olan parçalarına zarar vermemeleri gerekir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda servisten teknik destek isteyiniz. Robot süpürgenizin etrafındaki sensörler kirden dolayı kapanmış olabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Fan kontrolü yapılmalıdır ve filtrenin tıkalı olup olmadığına ve temiz olduğuna bakılmalıdır. Her iki ürün de çalışma prensipleri bakımından benzerlik göstermektedir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Isıtmıyor Suyun yüksek ısılara kısa sürede çıkması sonucunda cihazda kireçlenme oluşabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bu da şofbenin maksimum sıcaklık noktasını çok aştığını ifade eder. Şofben arızası sıcak su akışının sağlanamaması sonucunda arıza oluşumu görülür.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Arızaların birçoğu kişi tarafından onarımı yapılmaktadır. Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Yaylar hassas parçalardır. Ekmek kızartma makinesinin kolu kilitlenmeme sorunu çözümü için ilk olarak yapılması gereken kolun ilk pozisyon içerisine alınmasıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz. Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve Gelmiyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Bir hacim tuşuna basarak kahvenin çıkış süresini kontrol ediniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır. Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur.

AR1060, AR191Adıyaman Besni Arzum Buzdolabı ServisiAdıyaman Besni Arzum Derin Dondurucu ServisiAdıyaman Besni Arzum Çamaşır Makinesi ServisiAdıyaman Besni Arzum Bulaşık Makinesi ServisiAdıyaman Besni Arzum Kurutma Makinesi ServisiAdıyaman Besni Arzum Fırın ServisiAdıyaman Besni Arzum Set Üstü Ocak ServisiAdıyaman Besni Arzum Mikrodalga Fırın ServisiAdıyaman Besni Arzum Klima ServisiAdıyaman Besni Arzum Termosifon ServisiAdıyaman Besni Arzum Radyotör ServisiAdıyaman Besni Arzum Vantilatör ServisiAdıyaman Besni Arzum Televizyon ServisiAdıyaman Besni Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiAdıyaman Besni Arzum Çay Makinesi ServisiAdıyaman Besni Arzum Su Isıtıcı ServisiAdıyaman Besni Arzum Mikser ServisiAdıyaman Besni Arzum Blender ServisiAdıyaman Besni Arzum Doğrayıcı ServisiAdıyaman Besni Arzum Tost Makinesi ServisiAdıyaman Besni Arzum Mini Tost Makinesi ServisiAdıyaman Besni Arzum Buharlı Ütü ServisiAdıyaman Besni Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAdıyaman Besni Arzum Elektrikli Süpürge ServisiAdıyaman Besni Arzum Şarjlı Süpürge ServisiAdıyaman Besni Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiAdıyaman Besni Arzum Tartı ServisiAdıyaman Besni Arzum Su Sebili ServisiAdıyaman Besni Arzum Ankastre Ocak ServisiAdıyaman Besni Arzum Ankastre Fırın ServisiAdıyaman Besni Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiAdıyaman Besni Arzum Ankastre Aspiratör ServisiAdıyaman Besni Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Besni, Köyler, Çakırhüyük, Suvarlı, Şambayat, Üçgöz, Kesmetepe

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.