Arzum Servis Biga Çanakkale

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Biga Çanakkale
  • AdresÇanakkale, Biga
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Biga Çanakkale

Arzum Servis Biga Çanakkale

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin tek kolunun çalışması ilgili yuvanın tıkanması, kolun tam oturmaması veya motordaki dağıtıcı parçaların arızalanmasından kaynaklanabilir. Mikser Çalışma Sırasında Bıçakları Hareket Etmiyor

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Elektrik hatlarını ve kablolamayı kontrol edin. Haddinden fazla yük ile karşı karşıya gelen mutfak robotları çalışmayacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeniz çalışır vaziyetteyken çatlama sesine benzer sesler çıkarabilir. Robot süpürge çalışmıyorsa şarjının olup olmadığı kontrol edilmelidir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricisi çalışmıyorsa cihazınıza elektriğin gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcılar suyun hızlı bir şekilde ısınmasına yardımcı olan ürünlerdir. Su ısıtıcı arızası evlerde ve birçok ortamda kullanılan pratik su ısıtma cihazlarında arızaların oluşması kullanım sırasında oluşan hatalardan kaynaklı olabilmektedir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bu aşamadan sonra da şofben kapatılıp bir süre bekledikten sonra tekrar açılmalıdır. Eğer çakmakta düzgün çalışıyorsa son olarak gaz memeleri tıkanmış olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur. Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Kızartma Makinesi Rezistans ArızasıEkmek makine kızartması arızası son dönemlerde ortaya çıkan sık arıza türlerinden biridir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Her iki dokuda olmayan kahvelerin kalın olarak çekilmesi dokularını etkileyecektir. Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Servis ile iletişim kurun.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur. Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır.

AR1060, AR191Çanakkale Biga Arzum Buzdolabı ServisiÇanakkale Biga Arzum Derin Dondurucu ServisiÇanakkale Biga Arzum Çamaşır Makinesi ServisiÇanakkale Biga Arzum Bulaşık Makinesi ServisiÇanakkale Biga Arzum Kurutma Makinesi ServisiÇanakkale Biga Arzum Fırın ServisiÇanakkale Biga Arzum Set Üstü Ocak ServisiÇanakkale Biga Arzum Mikrodalga Fırın ServisiÇanakkale Biga Arzum Klima ServisiÇanakkale Biga Arzum Termosifon ServisiÇanakkale Biga Arzum Radyotör ServisiÇanakkale Biga Arzum Vantilatör ServisiÇanakkale Biga Arzum Televizyon ServisiÇanakkale Biga Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiÇanakkale Biga Arzum Çay Makinesi ServisiÇanakkale Biga Arzum Su Isıtıcı ServisiÇanakkale Biga Arzum Mikser ServisiÇanakkale Biga Arzum Blender ServisiÇanakkale Biga Arzum Doğrayıcı ServisiÇanakkale Biga Arzum Tost Makinesi ServisiÇanakkale Biga Arzum Mini Tost Makinesi ServisiÇanakkale Biga Arzum Buharlı Ütü ServisiÇanakkale Biga Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiÇanakkale Biga Arzum Elektrikli Süpürge ServisiÇanakkale Biga Arzum Şarjlı Süpürge ServisiÇanakkale Biga Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiÇanakkale Biga Arzum Tartı ServisiÇanakkale Biga Arzum Su Sebili ServisiÇanakkale Biga Arzum Ankastre Ocak ServisiÇanakkale Biga Arzum Ankastre Fırın ServisiÇanakkale Biga Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiÇanakkale Biga Arzum Ankastre Aspiratör ServisiÇanakkale Biga Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Biga, Köyler, Bakacak, Gümüşçay, Gündoğdu, Karabiga, Sinekçi

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.