Arzum Servis Bilecik

  • Teknik ServisArzum Servis Bilecik
  • AdresBİLECİK
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis BİLECİK

Arzum Servis Bilecik

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır. Eğer elektrik kısmında bir sorun yoksa cihazın içindeki elektronik aksamda sorun meydana gelmiş olabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotlarının çeşitlenmesi ile beraber kullanıcılarda yeni problemlerle karşı karşıya kalabiliyor. Cihazı hemen fişten çekmeli ve elektrik girmesi engellenmelidir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge açılmıyor sorunu yaşanması durumlarında ilk olarak robot süpürgesinin şarjının olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bu sebepten dolayı toz haznenizi sık sık kontrol edin ve filtrenizi de belirtilen süre içerisinde bakımını yapın.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricilerinde sıklıkla görülen problemlerden biri de budur. Saç düzleştiriciniz yeterli ısıya gelmiyorsa rezistanslar zarar görmüş olabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır. Bu türden sorunun giderilmesi için teknik servise başvurulması gerekmektedir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Diyaframda arıza oluşumu şofbenin çalışma sırasında kendiliğinden kapanmasına neden olmaktadır. Bu da şofbenin maksimum sıcaklık noktasını çok aştığını ifade eder.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

. Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız. Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesi Sigorta Attırıyor Elektrik hattında yükleme olabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır. Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın Rezistansı BozulduFırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır. Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir. Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir.

AR1060, AR191BİLECİK Arzum Buzdolabı ServisiBİLECİK Arzum Derin Dondurucu ServisiBİLECİK Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBİLECİK Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBİLECİK Arzum Kurutma Makinesi ServisiBİLECİK Arzum Fırın ServisiBİLECİK Arzum Set Üstü Ocak ServisiBİLECİK Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBİLECİK Arzum Klima ServisiBİLECİK Arzum Termosifon ServisiBİLECİK Arzum Radyotör ServisiBİLECİK Arzum Vantilatör ServisiBİLECİK Arzum Televizyon ServisiBİLECİK Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBİLECİK Arzum Çay Makinesi ServisiBİLECİK Arzum Su Isıtıcı ServisiBİLECİK Arzum Mikser ServisiBİLECİK Arzum Blender ServisiBİLECİK Arzum Doğrayıcı ServisiBİLECİK Arzum Tost Makinesi ServisiBİLECİK Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBİLECİK Arzum Buharlı Ütü ServisiBİLECİK Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBİLECİK Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBİLECİK Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBİLECİK Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBİLECİK Arzum Tartı ServisiBİLECİK Arzum Su Sebili ServisiBİLECİK Arzum Ankastre Ocak ServisiBİLECİK Arzum Ankastre Fırın ServisiBİLECİK Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBİLECİK Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBİLECİK Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.