Arzum Servis Birecik Şanlıurfa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Birecik Şanlıurfa
  • AdresŞanlıurfa, Birecik
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Birecik Şanlıurfa

Arzum Servis Birecik Şanlıurfa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kırılan dişlerin yenisi ile değiştirilmesi sesin ayarının düşmesini sağlayacaktır. Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Arıza çözümleri çoğu zaman kullanıcı tarafından giderilecek bir düzeyde olmaktadır. Robota aşırı yiyecek konulması durumlarında da mikser bıçakları dönmemektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Tekerleklere yabancı cisim sıkıştığında da süpürgeniz ses çıkarabilir. Bir uzaktan kumanda yardımı ile şarj olunacak alana robot süpürgesi bırakılmalıdır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Cihazın prize tam takılı olduğundan da emin olunmalıdır. Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir. Bir servis arayarak konu ile ilgili destek alınız.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Elektrik hattından sigorta kapatılmalı ve servis beklenilmelidir.Diyaframda arıza oluşumu şofbenin çalışma sırasında kendiliğinden kapanmasına neden olmaktadır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorAlet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Makine kullanımı sırasında şalter attırma sorunu oluşuyorsa ilk olarak yüksek amper kullanımına dikkat edilmelidir. Bu yayların yenileri ile değiştirilmesi önerilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir. İlk olarak ütü tabanını temizleyin.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller. Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır. Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir. Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir.

AR1060, AR191Şanlıurfa Birecik Arzum Buzdolabı ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Derin Dondurucu ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Çamaşır Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Bulaşık Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Fırın ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Set Üstü Ocak ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Mikrodalga Fırın ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Klima ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Termosifon ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Radyotör ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Vantilatör ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Televizyon ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Çay Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Su Isıtıcı ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Mikser ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Blender ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Doğrayıcı ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Mini Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Buharlı Ütü ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Elektrikli Süpürge ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Şarjlı Süpürge ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Tartı ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Su Sebili ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Ankastre Ocak ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Ankastre Fırın ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Ankastre Aspiratör ServisiŞanlıurfa Birecik Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Birecik, Köyler, Ayran, Mezra

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.