Arzum Servis Bitlis

  • Teknik ServisArzum Servis Bitlis
  • AdresBİTLİS
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis BİTLİS

Arzum Servis Bitlis

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Cihazda bir hasar oluşması durumunda cihaz çalışmaz. Birçok farklı arıza oluşumuna rastlanır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Robot kullanımı ve kullanım sonrasında temizliğinin yeteri kadar yapılmaması mutfak robotun da arıza oluşumuna neden olacaktır. Kullanım aşamasından sonra robotun içinin iyice temizlendiğinden emin olmak önemlidir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Lazer kısmının kuru bir bez yardımı ile temizlenmesi gerekir. Robot süpürge arızaları teknoloji ürünleri arasında evlerde çok yaygın bir kullanım oranına sahip olan süpürgelerin arızalanması durumlarında çeşitli hata kodları oluşmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıcının bu noktada yapabileceği pek bir işlem yoktur. Bu problemin önüne geçebilmek için cihaz her kullanıldığında temizlenmelidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır. Cihaz için bir servisten destek alınması önerilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Tüm kontroller yapıldıktan sonra problem ortadan kalkacaktır. İlk kullanımlarda ve montajı sırasında da elektrik hatlarının yanlış bağlanması ve kontrollerinin yapılmaması sonucunda da oluşan arızalardır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir. Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Basınç Göstergesi Çalışmıyor Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makineleri kızarmış ekmek sevenlerin bir numaralı tercihleri arasındadır. Sorunun giderilmesi için ilk olarak regülatör ayarı yapılmalıdır ve orta konuma getirilmesi gerekir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır. Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir. Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur. Katı Meyve Sıkacağı Çalışma Esnasında Duruyor

AR1060, AR191BİTLİS Arzum Buzdolabı ServisiBİTLİS Arzum Derin Dondurucu ServisiBİTLİS Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBİTLİS Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBİTLİS Arzum Kurutma Makinesi ServisiBİTLİS Arzum Fırın ServisiBİTLİS Arzum Set Üstü Ocak ServisiBİTLİS Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBİTLİS Arzum Klima ServisiBİTLİS Arzum Termosifon ServisiBİTLİS Arzum Radyotör ServisiBİTLİS Arzum Vantilatör ServisiBİTLİS Arzum Televizyon ServisiBİTLİS Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBİTLİS Arzum Çay Makinesi ServisiBİTLİS Arzum Su Isıtıcı ServisiBİTLİS Arzum Mikser ServisiBİTLİS Arzum Blender ServisiBİTLİS Arzum Doğrayıcı ServisiBİTLİS Arzum Tost Makinesi ServisiBİTLİS Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBİTLİS Arzum Buharlı Ütü ServisiBİTLİS Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBİTLİS Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBİTLİS Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBİTLİS Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBİTLİS Arzum Tartı ServisiBİTLİS Arzum Su Sebili ServisiBİTLİS Arzum Ankastre Ocak ServisiBİTLİS Arzum Ankastre Fırın ServisiBİTLİS Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBİTLİS Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBİTLİS Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Tatvan, Köyler, Küçüksu, Yelkenli

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.