Arzum Servis Bolu

  • Teknik ServisArzum Servis Bolu
  • AdresBOLU
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis BOLU

Arzum Servis Bolu

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz. Düşük seviyede de çok ses çıkıyorsa motor ve karıştırıcı kol kısmında meydana gelen çatlak, deforme ve benzeri sorunlar kontrol edilmelidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Direnç uçlarında yanma olması kontrolü ile sağlanır. Mutfak robotu arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir kullanım alanına sahip olan bu tür ürünlerde arıza oluşumu sıklıkla meydana gelmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerinin kenarlarında ve yanlarında yer alan fırçaların serbest bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir. Uzaktan kumandalı ve yer bilgisi özellikleri ile günümüzde evlerde kullanılan işlevli ürünlerdir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır. Düzleştirici Isınma Yapmıyor

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu yüzden kireç temizleme işlemi yapabilirsiniz. Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben elektrikle çalışan cihazlardan biridir.Şofben kendiliğinden kapanma sorunu cihazda yer alan diyafram kaynaklı sorunlardan biri olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorAlet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesi Kontrolü ÇalışmıyorSpirale müdahale edilmemesi gerekir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir. Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır. Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir. Makinenin fişinin takılı olduğundan emin olunuz.

AR1060, AR191BOLU Arzum Buzdolabı ServisiBOLU Arzum Derin Dondurucu ServisiBOLU Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBOLU Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBOLU Arzum Kurutma Makinesi ServisiBOLU Arzum Fırın ServisiBOLU Arzum Set Üstü Ocak ServisiBOLU Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBOLU Arzum Klima ServisiBOLU Arzum Termosifon ServisiBOLU Arzum Radyotör ServisiBOLU Arzum Vantilatör ServisiBOLU Arzum Televizyon ServisiBOLU Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBOLU Arzum Çay Makinesi ServisiBOLU Arzum Su Isıtıcı ServisiBOLU Arzum Mikser ServisiBOLU Arzum Blender ServisiBOLU Arzum Doğrayıcı ServisiBOLU Arzum Tost Makinesi ServisiBOLU Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBOLU Arzum Buharlı Ütü ServisiBOLU Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBOLU Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBOLU Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBOLU Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBOLU Arzum Tartı ServisiBOLU Arzum Su Sebili ServisiBOLU Arzum Ankastre Ocak ServisiBOLU Arzum Ankastre Fırın ServisiBOLU Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBOLU Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBOLU Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.