Arzum Servis Bor Niğde

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Bor Niğde
  • AdresNiğde, Bor
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Bor Niğde

Arzum Servis Bor Niğde

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Elektrikle çalışan ürünler arasındadır. Kişilerin elektronik ürünlere bilgileri dışında dokunmaları ve tamir etmeleri tehlikeli sonuçların oluşmasına neden olacaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Robotu besleyen kablonun kontrolü de mutlaka sağlanmalıdır. Mutfak robotu bıçak dişi kırılma arızası aşırı ürün kullanımından ve yanlış ürün yerleştirme den kaynaklanmaktadır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürge Haritalandırma Yapmıyor Bazı durumlarda evin büyük olmasından dolayı farklı odalara gittiğinde bağlantı kopabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır. Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Üründe meydana gelen parça bozulmaları da arıza oluşumlarına neden olmaktadır. Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Eğer filtrede herhangi bir tıkanıklık varsa temizlenerek bu tıkanıklık bir an önce giderilmelidir. Şofbenlerde en sık görülen problemlerden biri de suyun ısınmamasıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir. Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin. Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesinde Sepete Tam Basılma YapılamıyorEkmek kızartma makinesinde bulunan yayların bozulması yanık ekmek oluşumuna neden olmaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır. Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makineden çıktıklarında genel olarak kremsi bir dokuya ve ince bir dokuya sahip olmaktadır. Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Tahliye kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır. Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

AR1060, AR191Niğde Bor Arzum Buzdolabı ServisiNiğde Bor Arzum Derin Dondurucu ServisiNiğde Bor Arzum Çamaşır Makinesi ServisiNiğde Bor Arzum Bulaşık Makinesi ServisiNiğde Bor Arzum Kurutma Makinesi ServisiNiğde Bor Arzum Fırın ServisiNiğde Bor Arzum Set Üstü Ocak ServisiNiğde Bor Arzum Mikrodalga Fırın ServisiNiğde Bor Arzum Klima ServisiNiğde Bor Arzum Termosifon ServisiNiğde Bor Arzum Radyotör ServisiNiğde Bor Arzum Vantilatör ServisiNiğde Bor Arzum Televizyon ServisiNiğde Bor Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiNiğde Bor Arzum Çay Makinesi ServisiNiğde Bor Arzum Su Isıtıcı ServisiNiğde Bor Arzum Mikser ServisiNiğde Bor Arzum Blender ServisiNiğde Bor Arzum Doğrayıcı ServisiNiğde Bor Arzum Tost Makinesi ServisiNiğde Bor Arzum Mini Tost Makinesi ServisiNiğde Bor Arzum Buharlı Ütü ServisiNiğde Bor Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiNiğde Bor Arzum Elektrikli Süpürge ServisiNiğde Bor Arzum Şarjlı Süpürge ServisiNiğde Bor Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiNiğde Bor Arzum Tartı ServisiNiğde Bor Arzum Su Sebili ServisiNiğde Bor Arzum Ankastre Ocak ServisiNiğde Bor Arzum Ankastre Fırın ServisiNiğde Bor Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiNiğde Bor Arzum Ankastre Aspiratör ServisiNiğde Bor Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Bor, Köyler, Kemerhisar, Bahçeli, Çukurkuyu

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.