Arzum Servis Bozova Şanlıurfa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Bozova Şanlıurfa
  • AdresŞanlıurfa, Bozova
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Bozova Şanlıurfa

Arzum Servis Bozova Şanlıurfa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kırılan dişlerin yenisi ile değiştirilmesi sesin ayarının düşmesini sağlayacaktır. Bıçaklarda oluşan arızalar cihazın çalışma esnasında bıçaklarının hareket etmemesine neden olacaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Ayakları nemli bir bez yardımı ile temizleyin.Robot kullanımı sırasında hazne içinde hasar oluşması ve parçanın kırılması da çalışma düzenini aksatacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerin boyutları elektrik süpürgelerine oranla daha ufak olduğu için genellikle her toz çekiminin ardından toz torbası boşaltılması ve filtresi kontrol edilmelidir. Aynı zamanda zemininiz çok parlak ya da robot süpürgeniz doğrudan güneş ışığına maruz kalıyorsa bu durumda da robot süpürgenizin sensörleri şaşırabilir ve karşısında bir cisim olmamasına rağmen bir cisim varmış gibi davranabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır. Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcısı suyu sürekli olarak kaynatıyor durumunda ısı algılayıcısında arıza oluşmuştur. Suyun yüksek ısılara kısa sürede çıkması sonucunda cihazda kireçlenme oluşabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben suyu hızlı bir şekilde ısıtarak soğumasını sağlayan cihazlardır. Şofben kendiliğinden kapanma sorunu cihazda yer alan diyafram kaynaklı sorunlardan biri olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Koku YayıyorAlet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Sepette yer alan ızgaralarda bulunan yayların kontrolü sağlanmalıdır. Ekmek kızartma kolaylığı sağlayan ürünlerde çalışma aksanlarının bozulması ve kızartma yapamama sorunlarının oluşması görülmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır. Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır. Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Makinenin fişinin takılı olduğundan emin olunuz. Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır.

AR1060, AR191Şanlıurfa Bozova Arzum Buzdolabı ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Derin Dondurucu ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Çamaşır Makinesi ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Bulaşık Makinesi ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Fırın ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Set Üstü Ocak ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Mikrodalga Fırın ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Klima ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Termosifon ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Radyotör ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Vantilatör ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Televizyon ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Çay Makinesi ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Su Isıtıcı ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Mikser ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Blender ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Doğrayıcı ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Mini Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Buharlı Ütü ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Elektrikli Süpürge ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Şarjlı Süpürge ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Tartı ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Su Sebili ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Ankastre Ocak ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Ankastre Fırın ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Ankastre Aspiratör ServisiŞanlıurfa Bozova Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Bozova, Köyler, Yaylak, Yaslıca

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.