Arzum Servis Bulancak Giresun

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Bulancak Giresun
  • AdresGiresun, Bulancak
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Bulancak Giresun

Arzum Servis Bulancak Giresun

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışmaması durumu için farklı nedenler söz konusu olabilir. Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Döner şalter kolunu birkaç saniye süre boyunca 1 konumuna getirin biraz bekleyin. Robotun parçalarının tam oturduğundan ve doğrayıcının herhangi bir hasar almadığından emin olunuz.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Süpürge etrafında yabancı bir cisim olmamalıdır. Robot Süpürgesi Nem Hatası Veriyor

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştiricim Çalışmıyor ve Açılmıyor Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcının içinde leke oluşumu herhangi bir sorun değildir. Rezistanslar arızalanan ve değiştirilmesi gereken parçalardır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben içinde sıcak su gelmesini sağlayan parçada eskime yıpranma oluşması da sıcak su arızasına neden olur. Kullanıcıyı oldukça mağdur eden bu durum sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alıyor.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Çok TitriyorBlender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanı içerisinde tel şeklinde görülebilir. Cihazın elektrik alıp almadığına bakılmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir. Kahveler Makinede Damla Şeklinde Akıyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir. Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır. Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı Bozuldu Makinenin fişinin takılı olduğundan emin olunuz.

AR1060, AR191Giresun Bulancak Arzum Buzdolabı ServisiGiresun Bulancak Arzum Derin Dondurucu ServisiGiresun Bulancak Arzum Çamaşır Makinesi ServisiGiresun Bulancak Arzum Bulaşık Makinesi ServisiGiresun Bulancak Arzum Kurutma Makinesi ServisiGiresun Bulancak Arzum Fırın ServisiGiresun Bulancak Arzum Set Üstü Ocak ServisiGiresun Bulancak Arzum Mikrodalga Fırın ServisiGiresun Bulancak Arzum Klima ServisiGiresun Bulancak Arzum Termosifon ServisiGiresun Bulancak Arzum Radyotör ServisiGiresun Bulancak Arzum Vantilatör ServisiGiresun Bulancak Arzum Televizyon ServisiGiresun Bulancak Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiGiresun Bulancak Arzum Çay Makinesi ServisiGiresun Bulancak Arzum Su Isıtıcı ServisiGiresun Bulancak Arzum Mikser ServisiGiresun Bulancak Arzum Blender ServisiGiresun Bulancak Arzum Doğrayıcı ServisiGiresun Bulancak Arzum Tost Makinesi ServisiGiresun Bulancak Arzum Mini Tost Makinesi ServisiGiresun Bulancak Arzum Buharlı Ütü ServisiGiresun Bulancak Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiGiresun Bulancak Arzum Elektrikli Süpürge ServisiGiresun Bulancak Arzum Şarjlı Süpürge ServisiGiresun Bulancak Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiGiresun Bulancak Arzum Tartı ServisiGiresun Bulancak Arzum Su Sebili ServisiGiresun Bulancak Arzum Ankastre Ocak ServisiGiresun Bulancak Arzum Ankastre Fırın ServisiGiresun Bulancak Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiGiresun Bulancak Arzum Ankastre Aspiratör ServisiGiresun Bulancak Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Bulancak, Köyler, Aydındere

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.