Arzum Servis Bulanık Muş

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Bulanık Muş
  • AdresMuş, Bulanık
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Bulanık Muş

Arzum Servis Bulanık Muş

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bir ürünün ve yiyeceğin püre haline getirilmesinde, tatlı ve hamur işlerinde kullanılan ürünlerdir. Mikser elektronik kart yanma sorunu cihazın aşırı güç harcaması sonucu oluşan arızalardan biridir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Arızanın nedeni tam anlaşılmadan cihaza elektrik gelmesini engelleyin. Bu durum cihazınızın sağlıksız ve düşük verim ile çalışmasına neden olacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Açma kapama anahtarı olarak da adlandırılan alanı test ediniz. Robot süpürgeler son iki sene içerisinde popülaritesini arttıran temizlik aleti olarak kullanılmaya başlandı.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır. Kademe ayarında sıkıntı ve sorun oluşabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Regülatör de arızalanma oluşması durumunda da su ısıtmada sorun yaşanmaktadır. Basınç regülatörünün kontrolü yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Eğer bir şofben standart derecenin üzerinde ısınma yapıyorsa termostat açık durumda demektir. Diyaframda arıza oluşumu şofbenin çalışma sırasında kendiliğinden kapanmasına neden olmaktadır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Tost makinesi çalışmama sorunu güç kaynaklı arızalardan biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz. Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızarma makinesinin oluğunda biriken ekmeklerin kolun kapanmamasına neden olması ve temizlenmesinin gerektiğini gösterir.Rezistans tamir edilemeyen bir parçadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir. Filtre Kahve Makinesi Çalışma Yapmıyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir. Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır.

AR1060, AR191Muş Bulanık Arzum Buzdolabı ServisiMuş Bulanık Arzum Derin Dondurucu ServisiMuş Bulanık Arzum Çamaşır Makinesi ServisiMuş Bulanık Arzum Bulaşık Makinesi ServisiMuş Bulanık Arzum Kurutma Makinesi ServisiMuş Bulanık Arzum Fırın ServisiMuş Bulanık Arzum Set Üstü Ocak ServisiMuş Bulanık Arzum Mikrodalga Fırın ServisiMuş Bulanık Arzum Klima ServisiMuş Bulanık Arzum Termosifon ServisiMuş Bulanık Arzum Radyotör ServisiMuş Bulanık Arzum Vantilatör ServisiMuş Bulanık Arzum Televizyon ServisiMuş Bulanık Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiMuş Bulanık Arzum Çay Makinesi ServisiMuş Bulanık Arzum Su Isıtıcı ServisiMuş Bulanık Arzum Mikser ServisiMuş Bulanık Arzum Blender ServisiMuş Bulanık Arzum Doğrayıcı ServisiMuş Bulanık Arzum Tost Makinesi ServisiMuş Bulanık Arzum Mini Tost Makinesi ServisiMuş Bulanık Arzum Buharlı Ütü ServisiMuş Bulanık Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMuş Bulanık Arzum Elektrikli Süpürge ServisiMuş Bulanık Arzum Şarjlı Süpürge ServisiMuş Bulanık Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiMuş Bulanık Arzum Tartı ServisiMuş Bulanık Arzum Su Sebili ServisiMuş Bulanık Arzum Ankastre Ocak ServisiMuş Bulanık Arzum Ankastre Fırın ServisiMuş Bulanık Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiMuş Bulanık Arzum Ankastre Aspiratör ServisiMuş Bulanık Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Bulanık, Köyler, Rüstemgedik, Yoncalı, Erentepe, Karaağıl, Elmakaya, Mollakent, Uzgörür, Yemişen, Sarıpınar

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.