Arzum Servis Burhaniye Balıkesir

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Burhaniye Balıkesir
  • AdresBalıkesir, Burhaniye
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Burhaniye Balıkesir

Arzum Servis Burhaniye Balıkesir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Motor kontrolü yapılmalıdır. Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bu durum cihazınızın sağlıksız ve düşük verim ile çalışmasına neden olacaktır. Sonra tekrar off konumuna getirin.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeleri akıllı süpürgelerdir. Bir ip ve farklı bir yabancı cisim tekerleklere dolanacak hareket etmesini engelleyecektir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında iletkenlerin lehim noktalarında kopukluklar olabilir. Arızaların birçok nedeni vardır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir. Cihaz için bir servisten destek alınması önerilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben suyu hızlı bir şekilde ısıtarak soğumasını sağlayan cihazlardır. Bu probleme pek çok etken sebep oluyor olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir. Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir. Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Rezistans elektrik enerjisinin alınarak çok kısa bir zaman içerisinde ısıya dönüştürülmesini sağlayan önemli parçalardır.Ekmek kızartma makinesinde bulunan yayların bozulması yanık ekmek oluşumuna neden olmaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Cihazın günlük olarak temizliğinin yapılması gerekir. Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve Gelmiyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır. Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır. Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır.

AR1060, AR191Balıkesir Burhaniye Arzum Buzdolabı ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Derin Dondurucu ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Kurutma Makinesi ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Fırın ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Set Üstü Ocak ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Klima ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Termosifon ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Radyotör ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Vantilatör ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Televizyon ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Çay Makinesi ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Su Isıtıcı ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Mikser ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Blender ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Doğrayıcı ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Tost Makinesi ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Buharlı Ütü ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Tartı ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Su Sebili ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Ankastre Ocak ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Ankastre Fırın ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBalıkesir Burhaniye Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Burhaniye, Köyler, Pelitköy

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.