Arzum Servis Bursa

  • Teknik ServisArzum Servis Bursa
  • AdresBURSA
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis BURSA

Arzum Servis Bursa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Elektronik Kartı Yandı Mikser arızaları cihazın çalışmasına engel teşkil edebilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak Robotuna elektrik gitmeme sorunu şebeke kaynaklı ve motor kaynaklı arızalar arasında yer alır. Yerine tam oturmayan ve eskiyen bıçaklar nedeni ile de mutfak robotunun yavaş çalışması durumları oluşmaktadır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bazı durumlarda evin büyük olmasından dolayı farklı odalara gittiğinde bağlantı kopabilir. Toz haznenizin dolması durumunda ya da filtre aşırı derecede kirlendiyse robot süpürgeniz etrafa kötü koku yayabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineniz çalıştığı esnada ortama kötü koku yayabilir. Bazı durumlarda ürün çok kullanıldığında aşırı ısınır ve cihaz kendini korumaya alarak kapatır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır. Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Rezistansın kontrolü yapılmalıdır. Hangi marka olursa olsun bir şofben ateşleme yapmıyorsa şofbenin brülörü kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Servisten destek alınız. Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Parça arızası oluşması durumunda hemen servis ile iletişime geçilerek arızanın giderilmesi sağlanmalıdır. Sorunun giderilmesi için ilk olarak regülatör ayarı yapılmalıdır ve orta konuma getirilmesi gerekir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir. Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve Gelmiyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz. Tambur kontrolü yapılmalıdır.

AR1060, AR191BURSA Arzum Buzdolabı ServisiBURSA Arzum Derin Dondurucu ServisiBURSA Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBURSA Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBURSA Arzum Kurutma Makinesi ServisiBURSA Arzum Fırın ServisiBURSA Arzum Set Üstü Ocak ServisiBURSA Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBURSA Arzum Klima ServisiBURSA Arzum Termosifon ServisiBURSA Arzum Radyotör ServisiBURSA Arzum Vantilatör ServisiBURSA Arzum Televizyon ServisiBURSA Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBURSA Arzum Çay Makinesi ServisiBURSA Arzum Su Isıtıcı ServisiBURSA Arzum Mikser ServisiBURSA Arzum Blender ServisiBURSA Arzum Doğrayıcı ServisiBURSA Arzum Tost Makinesi ServisiBURSA Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBURSA Arzum Buharlı Ütü ServisiBURSA Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBURSA Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBURSA Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBURSA Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBURSA Arzum Tartı ServisiBURSA Arzum Su Sebili ServisiBURSA Arzum Ankastre Ocak ServisiBURSA Arzum Ankastre Fırın ServisiBURSA Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBURSA Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBURSA Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Ulucami, Maksem, Altıparmak, Çekirge, Tayakadın, Çirişhane, Soğanlı, Kovukçınar, Bağlarbaşı, Demirtaş, Ovaakça, Emek, Kirazlı, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.