Arzum Servis Canik Samsun

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Canik Samsun
  • AdresSamsun, Canik
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Canik Samsun

Arzum Servis Canik Samsun

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Gerilim kablosu ölçümü yapılarak kontrolü sağlanmalıdır. Bu sorunların bir kısmı kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi bir kısmı da elektronik parçalardan dolayı oluşabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu bıçağının dönmediği durumlarda robot bıçağını el ile ters yöne doğru birkaç defa çevirin. Mutfak robotu aşırı gürültülü çalışma sorunu oluşma nedenleri arasında robot içinde fazla yiyecek koyma durumlarında da cihaz gürültülü çalışmaktadır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge tabanında yer alan göstergenin yanması gerekmektedir. Robot süpürge kötü koku gelme sorunu genellikle süpürge filtrelerinin aşırı tıkanmaya maruz kalması durumlarında oluşmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz. Fişe takılı ise elektrik gelmeme durumu görülür.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Ancak ısı algılayıcısında sorun oluştuğunda su kaynamamış olarak görünür ve sürekli olarak kaynatma devam eder. Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Su basıncıyla çalışmakta olan sivicler arızalı olabilir. Tüm kontroller sağlandıktan sonra şofben tekrar açılıp kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Blender Bıçağı Boşa Dönüyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Yaylar hassas parçalardır. Ekmek kızartma makinelerinde yanık ekmek çıkması sorunu oluşabilmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz. Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir. Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve Gelmiyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Bir hacim tuşuna basarak kahvenin çıkış süresini kontrol ediniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır. Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz.

AR1060, AR191Samsun Canik Arzum Buzdolabı ServisiSamsun Canik Arzum Derin Dondurucu ServisiSamsun Canik Arzum Çamaşır Makinesi ServisiSamsun Canik Arzum Bulaşık Makinesi ServisiSamsun Canik Arzum Kurutma Makinesi ServisiSamsun Canik Arzum Fırın ServisiSamsun Canik Arzum Set Üstü Ocak ServisiSamsun Canik Arzum Mikrodalga Fırın ServisiSamsun Canik Arzum Klima ServisiSamsun Canik Arzum Termosifon ServisiSamsun Canik Arzum Radyotör ServisiSamsun Canik Arzum Vantilatör ServisiSamsun Canik Arzum Televizyon ServisiSamsun Canik Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiSamsun Canik Arzum Çay Makinesi ServisiSamsun Canik Arzum Su Isıtıcı ServisiSamsun Canik Arzum Mikser ServisiSamsun Canik Arzum Blender ServisiSamsun Canik Arzum Doğrayıcı ServisiSamsun Canik Arzum Tost Makinesi ServisiSamsun Canik Arzum Mini Tost Makinesi ServisiSamsun Canik Arzum Buharlı Ütü ServisiSamsun Canik Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSamsun Canik Arzum Elektrikli Süpürge ServisiSamsun Canik Arzum Şarjlı Süpürge ServisiSamsun Canik Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiSamsun Canik Arzum Tartı ServisiSamsun Canik Arzum Su Sebili ServisiSamsun Canik Arzum Ankastre Ocak ServisiSamsun Canik Arzum Ankastre Fırın ServisiSamsun Canik Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiSamsun Canik Arzum Ankastre Aspiratör ServisiSamsun Canik Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Canik, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.