Arzum Servis Cihanbeyli Konya

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Cihanbeyli Konya
  • AdresKonya, Cihanbeyli
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Cihanbeyli Konya

Arzum Servis Cihanbeyli Konya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kademeleri farklı şiddetlerde olan hız ayarı yapmak içindir. Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Kablosu kasar gören ürünü kullanmanız doğru davranış olmayacaktır. Kase kapağının zor bir çalışma sırasında gevşeme ihtimali oluşmuş olabilir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi gürültülü çalışıyor arızası yaygın bir arıza türüdür. Robot süpürgelerin boyutları elektrik süpürgelerine oranla daha ufak olduğu için genellikle her toz çekiminin ardından toz torbası boşaltılması ve filtresi kontrol edilmelidir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Gövde hasar alırda da aynı sorun görülecektir. En belirgin nedeni ise düzleştirici üzerinde bulunan gövdenin erimesinden kaynaklı arızalar oluşmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır. Su Isıtıcı Isıtmıyor

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben suyu hızlı bir şekilde ısıtarak soğumasını sağlayan cihazlardır. Siviçleri diyafram çalıştırmaktadır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme bağlantılarının değiştirilmesi gerekir. Isınmaması için pek çok neden olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorBlender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür. Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızarma makinesi spirali ısınmama hatası kızartma makinesinin kontrollü bir şekilde çalışmamasına neden olabilir.Ekmek Kızartma Makinesinin Spirali Isınmıyor

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir. Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve GelmiyorKahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Ntc kontrolü yapılmalıdır. Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Kahve oranı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır. Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir.

AR1060, AR191Konya Cihanbeyli Arzum Buzdolabı ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Derin Dondurucu ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Kurutma Makinesi ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Fırın ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Set Üstü Ocak ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Klima ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Termosifon ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Radyotör ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Vantilatör ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Televizyon ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Çay Makinesi ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Su Isıtıcı ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Mikser ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Blender ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Doğrayıcı ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Tost Makinesi ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Buharlı Ütü ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Tartı ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Su Sebili ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Ankastre Ocak ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Ankastre Fırın ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKonya Cihanbeyli Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Cihanbeyli, Köyler, Gölyazı, Karabağ, Taşpınar, Yeniceoba, Bulduk, Kuşça, Gezen, Kütükkuşagı

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.