Arzum Servis Çınar Diyarbakır

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Çınar Diyarbakır
  • AdresDiyarbakır, Çınar
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Çınar Diyarbakır

Arzum Servis Çınar Diyarbakır

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir. Mikserin çalışma sırasında çok ses çıkarması durumunda cihazı düşük randımana almanız gerekebilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotuna güç gelmemesinin nedenleri cihaz kaynaklı da olabilmektedir. Kokunun devam etmesi durumunda servis ile iletişime geçerek şikayetlerinizi ve arızayı söyleyin.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeniz çalıştığı esnada kendiliğinden duruyor ya da kapanıyorsa şarjını kontrol etmelisiniz. Robot süpürge temizlik esnasında kötü koku yayıyorsa fitrenizi ve toz haznenizi mutlaka kontrol etmelisiniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıcının bu noktada yapabileceği pek bir işlem yoktur. Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir. Isıtıcılar suyun hızlı bir şekilde ısınmasına yardımcı olan ürünlerdir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Kullanıcıyı oldukça mağdur eden bu durum sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alıyor. Cihazdan su gelmesi durumunda servis kontrolü sağlanmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bu düğme ile makinenin hangi seviyede ısıtma yapılacağı ayarlanır. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz. Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda spiralin değişmesi gerekebilir. Ekmek Kızartma Makinesinin Spirali Isınmıyor

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Cihazın günlük olarak temizliğinin yapılması gerekir. Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır. Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir. Katı meyve sıkacağının motor yanma sorunu genel olarak cihazın aşırı kullanımı sonrasında ortaya çıkan arızalardır.

AR1060, AR191Diyarbakır Çınar Arzum Buzdolabı ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Derin Dondurucu ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Çamaşır Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Bulaşık Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Kurutma Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Fırın ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Set Üstü Ocak ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Mikrodalga Fırın ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Klima ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Termosifon ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Radyotör ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Vantilatör ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Televizyon ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Çay Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Su Isıtıcı ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Mikser ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Blender ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Doğrayıcı ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Tost Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Mini Tost Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Buharlı Ütü ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Elektrikli Süpürge ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Şarjlı Süpürge ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Tartı ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Su Sebili ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Ankastre Ocak ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Ankastre Fırın ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Ankastre Aspiratör ServisiDiyarbakır Çınar Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Çınar, Köyler, Ovabağ(Kilvan), Alatosun

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.