Arzum Servis Çivril Denizli

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Çivril Denizli
  • AdresDenizli, Çivril
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Çivril Denizli

Arzum Servis Çivril Denizli

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışma sırasında bıçaklar hareket etmeme sorunu bıçaklı ürünlerde sık görülen bir arıza çeşididir. Mikser kullanımı sırasında donma sorunu sürekli yaşanıyor ise bir parça kaynaklı sorun olabilmektedir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Arıza çözümleri çoğu zaman kullanıcı tarafından giderilecek bir düzeyde olmaktadır. Mutfak robotu parça kontrolünün ardından gürültünün geldiği yer tespit edilmelidir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeler evin bir noktasından başlar ve krokiye göre sırayla temizlemeye başlar. Robot süpürge in çalışma sırasında önüne ve etrafına yabancı cisim gelmemesine özen gösteriniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır. Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Aşırı Sesli Çalışıyor Isıtmaya yardımcı olan direncin bozulması da ısıtmama sorununa neden olacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Kireçli bölge temizlendikten sonra sorununuz büyük olasılıkla ortadan kalkacaktır. Bu probleme pek çok etken sebep oluyor olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Parçanın değişimine gidilmelidir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi GeliyorBlender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Basınç Göstergesi Çalışmıyor Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek makine kızartması arızası son dönemlerde ortaya çıkan sık arıza türlerinden biridir. Evin başka bölümünde de kullanımı denenmelidir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir. Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makineden çıktıklarında genel olarak kremsi bir dokuya ve ince bir dokuya sahip olmaktadır. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir. Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır. Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

AR1060, AR191Denizli Çivril Arzum Buzdolabı ServisiDenizli Çivril Arzum Derin Dondurucu ServisiDenizli Çivril Arzum Çamaşır Makinesi ServisiDenizli Çivril Arzum Bulaşık Makinesi ServisiDenizli Çivril Arzum Kurutma Makinesi ServisiDenizli Çivril Arzum Fırın ServisiDenizli Çivril Arzum Set Üstü Ocak ServisiDenizli Çivril Arzum Mikrodalga Fırın ServisiDenizli Çivril Arzum Klima ServisiDenizli Çivril Arzum Termosifon ServisiDenizli Çivril Arzum Radyotör ServisiDenizli Çivril Arzum Vantilatör ServisiDenizli Çivril Arzum Televizyon ServisiDenizli Çivril Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiDenizli Çivril Arzum Çay Makinesi ServisiDenizli Çivril Arzum Su Isıtıcı ServisiDenizli Çivril Arzum Mikser ServisiDenizli Çivril Arzum Blender ServisiDenizli Çivril Arzum Doğrayıcı ServisiDenizli Çivril Arzum Tost Makinesi ServisiDenizli Çivril Arzum Mini Tost Makinesi ServisiDenizli Çivril Arzum Buharlı Ütü ServisiDenizli Çivril Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiDenizli Çivril Arzum Elektrikli Süpürge ServisiDenizli Çivril Arzum Şarjlı Süpürge ServisiDenizli Çivril Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiDenizli Çivril Arzum Tartı ServisiDenizli Çivril Arzum Su Sebili ServisiDenizli Çivril Arzum Ankastre Ocak ServisiDenizli Çivril Arzum Ankastre Fırın ServisiDenizli Çivril Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiDenizli Çivril Arzum Ankastre Aspiratör ServisiDenizli Çivril Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Çivril, Köyler, Çıtak, Emirhisar, Gürpınar, Irgıllı, Kıralan, Özdemirci, Gümüşsu, Işıklı, Kızılcasöğüt

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.