Arzum Servis Çorum

  • Teknik ServisArzum Servis Çorum
  • AdresÇORUM
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis ÇORUM

Arzum Servis Çorum

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz. Kablo ve enerji hattı kontrolü yapılmalıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Aynı zamanda tuzlu su kullanıldığı zamanda mutfak robotu bıçağınız bir süre sonra zarar görmeye başlayacaktır. Mutfak robotu arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir kullanım alanına sahip olan bu tür ürünlerde arıza oluşumu sıklıkla meydana gelmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesinin temizleme verimliliği azalma sorunu karşısında HEPA filtresi kontrol edilmelidir. Cihaz soğuyuncaya kadar tekrar çalıştırılma yapılmamalıdır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır. Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı ısıtmıyor sorunu ısıtıcıların birçoğunda oluşan arızalardır. Regülatör kontrolü yapınız.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Su basıncı kontrol edilmelidir. Elektrik ile çalıştığı için şofbenden su akıtma ile karşılaşıldığı zaman elektrik gelmesi engellenmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz. Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir. Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor Çay Makinesi Çalışmıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesinde bulunan yayların bozulması yanık ekmek oluşumuna neden olmaktadır. Ekmek kızartma makinesi sürekli durması sorunu bitmemiş ekmeklerin kızartma makinelerinden alınmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı Bozuldu Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

AR1060, AR191ÇORUM Arzum Buzdolabı ServisiÇORUM Arzum Derin Dondurucu ServisiÇORUM Arzum Çamaşır Makinesi ServisiÇORUM Arzum Bulaşık Makinesi ServisiÇORUM Arzum Kurutma Makinesi ServisiÇORUM Arzum Fırın ServisiÇORUM Arzum Set Üstü Ocak ServisiÇORUM Arzum Mikrodalga Fırın ServisiÇORUM Arzum Klima ServisiÇORUM Arzum Termosifon ServisiÇORUM Arzum Radyotör ServisiÇORUM Arzum Vantilatör ServisiÇORUM Arzum Televizyon ServisiÇORUM Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiÇORUM Arzum Çay Makinesi ServisiÇORUM Arzum Su Isıtıcı ServisiÇORUM Arzum Mikser ServisiÇORUM Arzum Blender ServisiÇORUM Arzum Doğrayıcı ServisiÇORUM Arzum Tost Makinesi ServisiÇORUM Arzum Mini Tost Makinesi ServisiÇORUM Arzum Buharlı Ütü ServisiÇORUM Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiÇORUM Arzum Elektrikli Süpürge ServisiÇORUM Arzum Şarjlı Süpürge ServisiÇORUM Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiÇORUM Arzum Tartı ServisiÇORUM Arzum Su Sebili ServisiÇORUM Arzum Ankastre Ocak ServisiÇORUM Arzum Ankastre Fırın ServisiÇORUM Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiÇORUM Arzum Ankastre Aspiratör ServisiÇORUM Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.