Arzum Servis Darıca Kocaeli

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Darıca Kocaeli
  • AdresKocaeli, Darıca
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Darıca Kocaeli

Arzum Servis Darıca Kocaeli

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin çalışma sırasında çok ses çıkarması durumunda cihazı düşük randımana almanız gerekebilir. Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Arıza çözümleri çoğu zaman kullanıcı tarafından giderilecek bir düzeyde olmaktadır. İşleme öncesinde yapılması gereken noktalardan biri döner şalteri off konumuna getirmek olacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeler evin bir noktasından başlar ve krokiye göre sırayla temizlemeye başlar. Bu durumun önüne geçmek için WIFI çoğaltıcılardan satın alabilirsiniz ve bu problemden tamamen kurtulabilirsiniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

İçeride biriken toz ve kıl gibi unsurlar yüksek sıcaklığa maruz kaldıklarında kötü koku yayar. Arızaların birçok nedeni vardır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda kireçlenme yüzünden cihaz çalışmasını doğru olarak ayarlayamaz. Bu türden sorunun giderilmesi için teknik servise başvurulması gerekmektedir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız. Toz Haznesi Yanıp Sönüyor

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bu probleme pek çok etken sebep oluyor olabilir. Eğer çakmakta düzgün çalışıyorsa son olarak gaz memeleri tıkanmış olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Tost Makinesi Termostat Arızası

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Parça arızası oluşması durumunda hemen servis ile iletişime geçilerek arızanın giderilmesi sağlanmalıdır. Hassas bir parça olması nedeniyle bilinçsiz bir hareket kırılmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir. şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır. Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir. Tambur kontrolü yapılmalıdır.

AR1060, AR191Kocaeli Darıca Arzum Buzdolabı ServisiKocaeli Darıca Arzum Derin Dondurucu ServisiKocaeli Darıca Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKocaeli Darıca Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKocaeli Darıca Arzum Kurutma Makinesi ServisiKocaeli Darıca Arzum Fırın ServisiKocaeli Darıca Arzum Set Üstü Ocak ServisiKocaeli Darıca Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKocaeli Darıca Arzum Klima ServisiKocaeli Darıca Arzum Termosifon ServisiKocaeli Darıca Arzum Radyotör ServisiKocaeli Darıca Arzum Vantilatör ServisiKocaeli Darıca Arzum Televizyon ServisiKocaeli Darıca Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKocaeli Darıca Arzum Çay Makinesi ServisiKocaeli Darıca Arzum Su Isıtıcı ServisiKocaeli Darıca Arzum Mikser ServisiKocaeli Darıca Arzum Blender ServisiKocaeli Darıca Arzum Doğrayıcı ServisiKocaeli Darıca Arzum Tost Makinesi ServisiKocaeli Darıca Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKocaeli Darıca Arzum Buharlı Ütü ServisiKocaeli Darıca Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKocaeli Darıca Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKocaeli Darıca Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKocaeli Darıca Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKocaeli Darıca Arzum Tartı ServisiKocaeli Darıca Arzum Su Sebili ServisiKocaeli Darıca Arzum Ankastre Ocak ServisiKocaeli Darıca Arzum Ankastre Fırın ServisiKocaeli Darıca Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKocaeli Darıca Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKocaeli Darıca Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Darıca, Sırasöğütler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.