Arzum Servis Derik Mardin

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Derik Mardin
  • AdresMardin, Derik
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Derik Mardin

Arzum Servis Derik Mardin

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle kolu çıkarıp tekrar yerine iyice oturtun. Gerilim kablosu ölçümü yapılarak kontrolü sağlanmalıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotlarında görülen ve kullanıcılarının çözebileceği tüm arızaları sizler için derledik. Mutfak Robotu Bıçak Dişi Kırıldı

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

İlk olarak robot süpürgenizin ana ve yan fırçalarını kontrol edin. Robot süpürge tabanında yer alan göstergenin yanması gerekmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bakım ve onarımlar elektronik ürünlerin sağlıklı çalışması için önemlidir.Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Düzenli olarak ısıtıcı temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenden sıcak su gelmeme sorunu şofbenin kapalı konumda olmasından kaynaklı olabilir. Tüm kontroller sağlandıktan sonra tekrar denenmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir. Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir. Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda kırılma ve kayma sorunları yaşayabilir. Ekmek kızartma makinelerinde yanık ekmek çıkması sorunu oluşabilmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorBuharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz. Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tıkanma durumunda filtre ve tahliye bağlantıları temizlenmelidir. Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır. Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

AR1060, AR191Mardin Derik Arzum Buzdolabı ServisiMardin Derik Arzum Derin Dondurucu ServisiMardin Derik Arzum Çamaşır Makinesi ServisiMardin Derik Arzum Bulaşık Makinesi ServisiMardin Derik Arzum Kurutma Makinesi ServisiMardin Derik Arzum Fırın ServisiMardin Derik Arzum Set Üstü Ocak ServisiMardin Derik Arzum Mikrodalga Fırın ServisiMardin Derik Arzum Klima ServisiMardin Derik Arzum Termosifon ServisiMardin Derik Arzum Radyotör ServisiMardin Derik Arzum Vantilatör ServisiMardin Derik Arzum Televizyon ServisiMardin Derik Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiMardin Derik Arzum Çay Makinesi ServisiMardin Derik Arzum Su Isıtıcı ServisiMardin Derik Arzum Mikser ServisiMardin Derik Arzum Blender ServisiMardin Derik Arzum Doğrayıcı ServisiMardin Derik Arzum Tost Makinesi ServisiMardin Derik Arzum Mini Tost Makinesi ServisiMardin Derik Arzum Buharlı Ütü ServisiMardin Derik Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMardin Derik Arzum Elektrikli Süpürge ServisiMardin Derik Arzum Şarjlı Süpürge ServisiMardin Derik Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiMardin Derik Arzum Tartı ServisiMardin Derik Arzum Su Sebili ServisiMardin Derik Arzum Ankastre Ocak ServisiMardin Derik Arzum Ankastre Fırın ServisiMardin Derik Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiMardin Derik Arzum Ankastre Aspiratör ServisiMardin Derik Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Derik, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.