Arzum Servis Develi Kayseri

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Develi Kayseri
  • AdresKayseri, Develi
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Develi Kayseri

Arzum Servis Develi Kayseri

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Çalışma Yapmıyor Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

İşlem bittikten sonra yıkanan mutfak robotu parçaları nemli ya da ıslak bir şekilde kapalı kutu içerisinde bırakılırsa kötü koku yapar. İlk olarak elektrik fişini kontrol etmelisiniz.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bazı durumlarda sorunun kaynağı çok basit olabilmektedir. Robot süpürgelerde en sık duyulan problemlerden biri de budur.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemin önüne geçebilmek için cihaz her kullanıldığında temizlenmelidir. En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu yüzden kireç temizleme işlemi yapabilirsiniz. Rezistans kireç bağlayarak çalışmayı engelleyebilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben sigorta attırma sorunu rezistans kaynaklı sorunlardan biridir. Şofbenlere yönelik uygulanması gereken adımlar her marka için nettir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızarma makinesinin oluğunda biriken ekmeklerin kolun kapanmamasına neden olması ve temizlenmesinin gerektiğini gösterir.Hemen fişten çıkartılarak cihaz kenara alınmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır. Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır. Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihazın soğuması için 1 saat kadar beklenmesi gerekir. Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır.

AR1060, AR191Kayseri Develi Arzum Buzdolabı ServisiKayseri Develi Arzum Derin Dondurucu ServisiKayseri Develi Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKayseri Develi Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKayseri Develi Arzum Kurutma Makinesi ServisiKayseri Develi Arzum Fırın ServisiKayseri Develi Arzum Set Üstü Ocak ServisiKayseri Develi Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKayseri Develi Arzum Klima ServisiKayseri Develi Arzum Termosifon ServisiKayseri Develi Arzum Radyotör ServisiKayseri Develi Arzum Vantilatör ServisiKayseri Develi Arzum Televizyon ServisiKayseri Develi Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKayseri Develi Arzum Çay Makinesi ServisiKayseri Develi Arzum Su Isıtıcı ServisiKayseri Develi Arzum Mikser ServisiKayseri Develi Arzum Blender ServisiKayseri Develi Arzum Doğrayıcı ServisiKayseri Develi Arzum Tost Makinesi ServisiKayseri Develi Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKayseri Develi Arzum Buharlı Ütü ServisiKayseri Develi Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKayseri Develi Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKayseri Develi Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKayseri Develi Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKayseri Develi Arzum Tartı ServisiKayseri Develi Arzum Su Sebili ServisiKayseri Develi Arzum Ankastre Ocak ServisiKayseri Develi Arzum Ankastre Fırın ServisiKayseri Develi Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKayseri Develi Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKayseri Develi Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Develi, Köyler, Sindelhöyük, Taşçı (Bakırdağ)

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.