Arzum Servis Devrek Zonguldak

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Devrek Zonguldak
  • AdresZonguldak, Devrek
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Devrek Zonguldak

Arzum Servis Devrek Zonguldak

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin cihaza ciddi bir zarar vermemesi açısından servis tarafından yardım alınarak arıza giderilmelidir. Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Direnç uçlarında yanma olması kontrolü ile sağlanır. Mutfak Robotu Çalışma Esnasında Çok Ses Çıkartıyor

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge fırça arızası yanlış kullanım kaynaklı oluşan arızalardır. Tekerleklere yabancı cisim sıkıştığında da süpürgeniz ses çıkarabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır. Cihazın fişe takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir. Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Tüm kontroller sağlandıktan sonra şofben tekrar açılıp kontrol edilmelidir. Bu aşamadan sonra da şofben kapatılıp bir süre bekledikten sonra tekrar açılmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorCihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Makine kullanımı sırasında şalter attırma sorunu oluşuyorsa ilk olarak yüksek amper kullanımına dikkat edilmelidir. Rezistans elektrik enerjisinin alınarak çok kısa bir zaman içerisinde ısıya dönüştürülmesini sağlayan önemli parçalardır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

İlk olarak ütü tabanını temizleyin. Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır. Kahveler Makinede Damla Şeklinde Akıyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz. Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Parçaların yerlerine tam olarak oturduğunu kontrol ediniz. Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir.

AR1060, AR191Zonguldak Devrek Arzum Buzdolabı ServisiZonguldak Devrek Arzum Derin Dondurucu ServisiZonguldak Devrek Arzum Çamaşır Makinesi ServisiZonguldak Devrek Arzum Bulaşık Makinesi ServisiZonguldak Devrek Arzum Kurutma Makinesi ServisiZonguldak Devrek Arzum Fırın ServisiZonguldak Devrek Arzum Set Üstü Ocak ServisiZonguldak Devrek Arzum Mikrodalga Fırın ServisiZonguldak Devrek Arzum Klima ServisiZonguldak Devrek Arzum Termosifon ServisiZonguldak Devrek Arzum Radyotör ServisiZonguldak Devrek Arzum Vantilatör ServisiZonguldak Devrek Arzum Televizyon ServisiZonguldak Devrek Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiZonguldak Devrek Arzum Çay Makinesi ServisiZonguldak Devrek Arzum Su Isıtıcı ServisiZonguldak Devrek Arzum Mikser ServisiZonguldak Devrek Arzum Blender ServisiZonguldak Devrek Arzum Doğrayıcı ServisiZonguldak Devrek Arzum Tost Makinesi ServisiZonguldak Devrek Arzum Mini Tost Makinesi ServisiZonguldak Devrek Arzum Buharlı Ütü ServisiZonguldak Devrek Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiZonguldak Devrek Arzum Elektrikli Süpürge ServisiZonguldak Devrek Arzum Şarjlı Süpürge ServisiZonguldak Devrek Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiZonguldak Devrek Arzum Tartı ServisiZonguldak Devrek Arzum Su Sebili ServisiZonguldak Devrek Arzum Ankastre Ocak ServisiZonguldak Devrek Arzum Ankastre Fırın ServisiZonguldak Devrek Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiZonguldak Devrek Arzum Ankastre Aspiratör ServisiZonguldak Devrek Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Devrek, Köyler, Eğerci, Özbağı, Çaydeğirmeni

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.