Arzum Servis Didim Aydın

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Didim Aydın
  • AdresAydın, Didim
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Didim Aydın

Arzum Servis Didim Aydın

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz. Bazı sorunları kendiniz çözebilirsiniz.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Robot parçaları doğru yerleştirilmelidir ve aşırı set ürünler mutfak robotuna yerleştirilmemelidir.Cihazın kısa devre yapması ve elektrik hattında meydana gelen kaçaklarda özellikle kullanım sırasında elektrik çarpması görülür.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerde en sık duyulan problemlerden biri de budur. Bir AC adaptörü alarak şarj için doğru bir şekilde robot süpürgeye takılmalıdır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır. Saç düzleştiricisi çalışmıyorsa cihazınıza elektriğin gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır. Düzenli olarak ısıtıcı temizliği ve bakımı yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Yapılması gereken ise filtre kontrol edilmelidir. Şofbenlere yönelik uygulanması gereken adımlar her marka için nettir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Arıza kodları arızaların belirlenmesi açısından ve hemen çözümü açısından önem taşır. Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Bu mıknatıs tarafından güç kaynaklarının yetersiz enerji alması sepetin tam olarak basılmamasına neden olmaktadır. Spiral üzerinde bozulma ve eskime durumlarında da spiral ısınmama sorunu oluşturur.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Cihazın günlük olarak temizliğinin yapılması gerekir. Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Fırın Kısa Devre Yapıyor

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor Tambur kontrolü yapılmalıdır.

AR1060, AR191Aydın Didim Arzum Buzdolabı ServisiAydın Didim Arzum Derin Dondurucu ServisiAydın Didim Arzum Çamaşır Makinesi ServisiAydın Didim Arzum Bulaşık Makinesi ServisiAydın Didim Arzum Kurutma Makinesi ServisiAydın Didim Arzum Fırın ServisiAydın Didim Arzum Set Üstü Ocak ServisiAydın Didim Arzum Mikrodalga Fırın ServisiAydın Didim Arzum Klima ServisiAydın Didim Arzum Termosifon ServisiAydın Didim Arzum Radyotör ServisiAydın Didim Arzum Vantilatör ServisiAydın Didim Arzum Televizyon ServisiAydın Didim Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiAydın Didim Arzum Çay Makinesi ServisiAydın Didim Arzum Su Isıtıcı ServisiAydın Didim Arzum Mikser ServisiAydın Didim Arzum Blender ServisiAydın Didim Arzum Doğrayıcı ServisiAydın Didim Arzum Tost Makinesi ServisiAydın Didim Arzum Mini Tost Makinesi ServisiAydın Didim Arzum Buharlı Ütü ServisiAydın Didim Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAydın Didim Arzum Elektrikli Süpürge ServisiAydın Didim Arzum Şarjlı Süpürge ServisiAydın Didim Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiAydın Didim Arzum Tartı ServisiAydın Didim Arzum Su Sebili ServisiAydın Didim Arzum Ankastre Ocak ServisiAydın Didim Arzum Ankastre Fırın ServisiAydın Didim Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiAydın Didim Arzum Ankastre Aspiratör ServisiAydın Didim Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.