Arzum Servis Düzce

  • Teknik ServisArzum Servis Düzce
  • AdresDÜZCE
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis DÜZCE

Arzum Servis Düzce

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir arızaya neden olan ürünlerden biridir. Elektrikle çalışan ürünler arasındadır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotları hassas ürünlerden biridir. Fiş tam oturmadığı zamanlarda mutfak robotu çalışmayabiliyor.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge in çalışma sırasında önüne ve etrafına yabancı cisim gelmemesine özen gösteriniz.Lazer kısmının kuru bir bez yardımı ile temizlenmesi gerekir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricisinin yanık koku çıkarmasının da nedeni kirli olmasından kaynaklanır. Cihazın prize tam takılı olduğundan da emin olunmalıdır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcılar suyun hızlı bir şekilde ısınmasına yardımcı olan ürünlerdir. İçme ve filtre suları kullanımı tercih edilmelidir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir. Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Cihazdan su gelmesi durumunda servis kontrolü sağlanmalıdır. Sıklıkla kullanılan şofbenler, genelde kullanıcı hatasından kaynaklı problemlerle arıza vermektedir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Çay Makinesi Basınç Göstergesi Çalışmıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda kırılma ve kayma sorunları yaşayabilir. Sorunun giderilmesi için ilk olarak regülatör ayarı yapılmalıdır ve orta konuma getirilmesi gerekir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir. Buharlı ütülerde şok buharı adı verilen yüksek buhar seviyesi bulunmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır. Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır. Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir. Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır.

AR1060, AR191DÜZCE Arzum Buzdolabı ServisiDÜZCE Arzum Derin Dondurucu ServisiDÜZCE Arzum Çamaşır Makinesi ServisiDÜZCE Arzum Bulaşık Makinesi ServisiDÜZCE Arzum Kurutma Makinesi ServisiDÜZCE Arzum Fırın ServisiDÜZCE Arzum Set Üstü Ocak ServisiDÜZCE Arzum Mikrodalga Fırın ServisiDÜZCE Arzum Klima ServisiDÜZCE Arzum Termosifon ServisiDÜZCE Arzum Radyotör ServisiDÜZCE Arzum Vantilatör ServisiDÜZCE Arzum Televizyon ServisiDÜZCE Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiDÜZCE Arzum Çay Makinesi ServisiDÜZCE Arzum Su Isıtıcı ServisiDÜZCE Arzum Mikser ServisiDÜZCE Arzum Blender ServisiDÜZCE Arzum Doğrayıcı ServisiDÜZCE Arzum Tost Makinesi ServisiDÜZCE Arzum Mini Tost Makinesi ServisiDÜZCE Arzum Buharlı Ütü ServisiDÜZCE Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiDÜZCE Arzum Elektrikli Süpürge ServisiDÜZCE Arzum Şarjlı Süpürge ServisiDÜZCE Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiDÜZCE Arzum Tartı ServisiDÜZCE Arzum Su Sebili ServisiDÜZCE Arzum Ankastre Ocak ServisiDÜZCE Arzum Ankastre Fırın ServisiDÜZCE Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiDÜZCE Arzum Ankastre Aspiratör ServisiDÜZCE Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.