Arzum Servis Düziçi Osmaniye

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Düziçi Osmaniye
  • AdresOsmaniye, Düziçi
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Düziçi Osmaniye

Arzum Servis Düziçi Osmaniye

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir. Transistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu çalışma esnasında aniden durma hatası nedenlerinden bir tanesi de kase kapağının yerinden çıkması ve oynaması durumlarında cihaz aniden kendini kapatmaktadır. Parça kontrolü yapılmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Eski bir filtreye sahip robot süpürge yeteri kadar verim gösterememektedir. İlk olarak fırçanın bulunduğu alandan yavaşça fırçayı öne doğru çekmeyi deneyin.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi ve düzleştirici arızası kullanım sırasında makine içerisine saç tellerinin girmesi ve sıkışması sonucu oluşur. Saç Kurutma Makinesi ve Düzleştirici Aşırı Isınıyor

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır. Cihaza elektrik gelmeme durumunda da cihaz çalışmaz ve ısıtma yapmaz.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bunun yanı sıra su çok geç ısınır ve tam anlamıyla ısınma gerçekleşmiş olmaz. Brülör dışında ateşleme sistemi de kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Teknik servisten destek alınmalıdır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir. Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Yaylar hassas parçalardır. Elektrik hattında yükleme olabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Su seviyesini kontrol ediniz. Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir. Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır. Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir.

AR1060, AR191Osmaniye Düziçi Arzum Buzdolabı ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Derin Dondurucu ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Çamaşır Makinesi ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Bulaşık Makinesi ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Kurutma Makinesi ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Fırın ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Set Üstü Ocak ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Mikrodalga Fırın ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Klima ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Termosifon ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Radyotör ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Vantilatör ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Televizyon ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Çay Makinesi ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Su Isıtıcı ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Mikser ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Blender ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Doğrayıcı ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Tost Makinesi ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Mini Tost Makinesi ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Buharlı Ütü ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Elektrikli Süpürge ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Şarjlı Süpürge ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Tartı ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Su Sebili ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Ankastre Ocak ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Ankastre Fırın ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Ankastre Aspiratör ServisiOsmaniye Düziçi Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Düziçi, Köyler, Atalan, Ellek, Böcekli(Boyalı), Yarbaşı

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.