Arzum Servis Edirne

  • Teknik ServisArzum Servis Edirne
  • AdresEDİRNE
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis EDİRNE

Arzum Servis Edirne

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz. Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotuna güç gelmemesinin nedenleri cihaz kaynaklı da olabilmektedir. Robot kullanımı sırasında hazne içinde hasar oluşması ve parçanın kırılması da çalışma düzenini aksatacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Süpürge ayarı yanlış olabilmektedir. Yan fırça ve sensörlerin açık olması ve robot süpürgelerinin çalışacağı alanın açık tutulması gerekmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiriciniz yeterli ısıya gelmiyorsa rezistanslar zarar görmüş olabilir. Isıtma görevi gören parçada arızalanması ve bozulma olmuş olabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Bu durumda da herhangi bir büyük sorun olmaması adına cihaz kendisini kapatmaktadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben kendiliğinden kapanma sorunu cihazda yer alan diyafram kaynaklı sorunlardan biri olabilir. Su basıncıyla çalışmakta olan sivicler arızalı olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz. Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin. Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir. Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Isıtıcı kablolarından yanık kokusu gelmesi ekmek kızarma makinesine yabancı bir cisim girmesi ve kabloya zarar vermesi sonucu oluşan arıza türüdür. Ekmekleri çıtır yaparak ve kızartarak kullanımını sağlar.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir. Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur. Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz.

AR1060, AR191EDİRNE Arzum Buzdolabı ServisiEDİRNE Arzum Derin Dondurucu ServisiEDİRNE Arzum Çamaşır Makinesi ServisiEDİRNE Arzum Bulaşık Makinesi ServisiEDİRNE Arzum Kurutma Makinesi ServisiEDİRNE Arzum Fırın ServisiEDİRNE Arzum Set Üstü Ocak ServisiEDİRNE Arzum Mikrodalga Fırın ServisiEDİRNE Arzum Klima ServisiEDİRNE Arzum Termosifon ServisiEDİRNE Arzum Radyotör ServisiEDİRNE Arzum Vantilatör ServisiEDİRNE Arzum Televizyon ServisiEDİRNE Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiEDİRNE Arzum Çay Makinesi ServisiEDİRNE Arzum Su Isıtıcı ServisiEDİRNE Arzum Mikser ServisiEDİRNE Arzum Blender ServisiEDİRNE Arzum Doğrayıcı ServisiEDİRNE Arzum Tost Makinesi ServisiEDİRNE Arzum Mini Tost Makinesi ServisiEDİRNE Arzum Buharlı Ütü ServisiEDİRNE Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiEDİRNE Arzum Elektrikli Süpürge ServisiEDİRNE Arzum Şarjlı Süpürge ServisiEDİRNE Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiEDİRNE Arzum Tartı ServisiEDİRNE Arzum Su Sebili ServisiEDİRNE Arzum Ankastre Ocak ServisiEDİRNE Arzum Ankastre Fırın ServisiEDİRNE Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiEDİRNE Arzum Ankastre Aspiratör ServisiEDİRNE Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.