Arzum Servis Elazığ

  • Teknik ServisArzum Servis Elazığ
  • AdresELAZIĞ
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis ELAZIĞ

Arzum Servis Elazığ

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir. Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Zorlu işlemeler sonucu kase kapağı çıkabilir. Mutfak robotu dirençlerin yanma sorunu uzun süreli kullanımlardan kaynaklı arızalardır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bu durumda robot süpürgenizi şarja takmanız yeterli gelecektir. Fazla olan eşyalar kaldırılmalı ve cihaza yer açılmalıdır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.Düzleştirici Isınma Yapmıyor

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcılar suyun hızlı bir şekilde ısınmasına yardımcı olan ürünlerdir. Cihazın içinde kireç birikimi söz konusuysa çeşitli kireç çözücüler ile kireç çözme işlemi yaparsanız kaynatmadan kapanma durumunu engelleyebilirsiniz.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Elektrik bağlantı noktaları kontrol edilmelidir. Elektrik hattından sigorta kapatılmalı ve servis beklenilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir. Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesi sürekli durması sorunu bitmemiş ekmeklerin kızartma makinelerinden alınmasına neden olacaktır. Ekmekleri çıtır yaparak ve kızartarak kullanımını sağlar.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller. Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır. Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır.

AR1060, AR191ELAZIĞ Arzum Buzdolabı ServisiELAZIĞ Arzum Derin Dondurucu ServisiELAZIĞ Arzum Çamaşır Makinesi ServisiELAZIĞ Arzum Bulaşık Makinesi ServisiELAZIĞ Arzum Kurutma Makinesi ServisiELAZIĞ Arzum Fırın ServisiELAZIĞ Arzum Set Üstü Ocak ServisiELAZIĞ Arzum Mikrodalga Fırın ServisiELAZIĞ Arzum Klima ServisiELAZIĞ Arzum Termosifon ServisiELAZIĞ Arzum Radyotör ServisiELAZIĞ Arzum Vantilatör ServisiELAZIĞ Arzum Televizyon ServisiELAZIĞ Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiELAZIĞ Arzum Çay Makinesi ServisiELAZIĞ Arzum Su Isıtıcı ServisiELAZIĞ Arzum Mikser ServisiELAZIĞ Arzum Blender ServisiELAZIĞ Arzum Doğrayıcı ServisiELAZIĞ Arzum Tost Makinesi ServisiELAZIĞ Arzum Mini Tost Makinesi ServisiELAZIĞ Arzum Buharlı Ütü ServisiELAZIĞ Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiELAZIĞ Arzum Elektrikli Süpürge ServisiELAZIĞ Arzum Şarjlı Süpürge ServisiELAZIĞ Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiELAZIĞ Arzum Tartı ServisiELAZIĞ Arzum Su Sebili ServisiELAZIĞ Arzum Ankastre Ocak ServisiELAZIĞ Arzum Ankastre Fırın ServisiELAZIĞ Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiELAZIĞ Arzum Ankastre Aspiratör ServisiELAZIĞ Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.