Arzum Servis Erbaa Tokat

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Erbaa Tokat
  • AdresTokat, Erbaa
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Erbaa Tokat

Arzum Servis Erbaa Tokat

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle fişi ve priz bağlantısını kontrol etmelisiniz. Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bunun dışında sigorta arızalı olabilir. Bu yüzden belirtilen maksimum seviyeden fazla gıda ürünü eklememeye özen göstermelisiniz.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Fırça üzerinde farklı bir cisim görüşmesi durumunda nazikçe çıkartın ve temizleyin. Robot süpürge hareket algılamama arızası akıllı robot süpürgelerde en çok görülen arızalar arasındadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir. Ekranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için servis çağırılması önerilir. Ancak ısı algılayıcısında sorun oluştuğunda su kaynamamış olarak görünür ve sürekli olarak kaynatma devam eder.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben Sigorta Attırıyor Özellikle bakım zamanları kaçırılmamalı ve eksiksiz bir bakım yapılmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Teknik servisten destek alınmalıdır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir. Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Kızartma makinesi rezistans arızası oluşumu sonrasında tamir edilme işlemi yapılmamalıdır. Bu yayların yenileri ile değiştirilmesi önerilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorÜtüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Makinede Damla Şeklinde Akıyor Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar YapıyorFanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tıkanma durumunda filtre ve tahliye bağlantıları temizlenmelidir. Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır. Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır.

AR1060, AR191Tokat Erbaa Arzum Buzdolabı ServisiTokat Erbaa Arzum Derin Dondurucu ServisiTokat Erbaa Arzum Çamaşır Makinesi ServisiTokat Erbaa Arzum Bulaşık Makinesi ServisiTokat Erbaa Arzum Kurutma Makinesi ServisiTokat Erbaa Arzum Fırın ServisiTokat Erbaa Arzum Set Üstü Ocak ServisiTokat Erbaa Arzum Mikrodalga Fırın ServisiTokat Erbaa Arzum Klima ServisiTokat Erbaa Arzum Termosifon ServisiTokat Erbaa Arzum Radyotör ServisiTokat Erbaa Arzum Vantilatör ServisiTokat Erbaa Arzum Televizyon ServisiTokat Erbaa Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiTokat Erbaa Arzum Çay Makinesi ServisiTokat Erbaa Arzum Su Isıtıcı ServisiTokat Erbaa Arzum Mikser ServisiTokat Erbaa Arzum Blender ServisiTokat Erbaa Arzum Doğrayıcı ServisiTokat Erbaa Arzum Tost Makinesi ServisiTokat Erbaa Arzum Mini Tost Makinesi ServisiTokat Erbaa Arzum Buharlı Ütü ServisiTokat Erbaa Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiTokat Erbaa Arzum Elektrikli Süpürge ServisiTokat Erbaa Arzum Şarjlı Süpürge ServisiTokat Erbaa Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiTokat Erbaa Arzum Tartı ServisiTokat Erbaa Arzum Su Sebili ServisiTokat Erbaa Arzum Ankastre Ocak ServisiTokat Erbaa Arzum Ankastre Fırın ServisiTokat Erbaa Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiTokat Erbaa Arzum Ankastre Aspiratör ServisiTokat Erbaa Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Erbaa, Köyler, Doğanyurt, Karayaka, Kozlu, Gökal

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.