Arzum Servis Erenler Sakarya

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Erenler Sakarya
  • AdresSakarya, Erenler
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Erenler Sakarya

Arzum Servis Erenler Sakarya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir. Kartın yanması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Kesme kısmında kırılma yaşanması durumlarında da cihazın çalışması biraz yavaşlayacaktır. Yanık koku gelmesi kart kaynaklı arızalar işaret etmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi halıya geçerken sıkışıyor sorunu robot süpürgeleri ile ilgili yaygın bir hata şeklidir. Robot süpürgeler son iki sene içerisinde popülaritesini arttıran temizlik aleti olarak kullanılmaya başlandı.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır. Saç düzleştiriciniz yeterli ısıya gelmiyorsa rezistanslar zarar görmüş olabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için servis çağırılması önerilir. Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Arıza oluşumlarının birçok nedeni vardır. İlk olarak bu problemin ortadan kaldırılması için şofbene gazın gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızaları lezzetli yiyecekler hazırlamanızı engelleyebilir. Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız. Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur. Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesi arızası mutfak eşyaları arasında yer alan makine üzerinde oluşan arızalardır. Bu mıknatıs tarafından güç kaynaklarının yetersiz enerji alması sepetin tam olarak basılmamasına neden olmaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir. Kahve Makinesinde Kahvenin Hızlı Bitmesi Sorunu

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın Fan ArızasıFanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir.

AR1060, AR191Sakarya Erenler Arzum Buzdolabı ServisiSakarya Erenler Arzum Derin Dondurucu ServisiSakarya Erenler Arzum Çamaşır Makinesi ServisiSakarya Erenler Arzum Bulaşık Makinesi ServisiSakarya Erenler Arzum Kurutma Makinesi ServisiSakarya Erenler Arzum Fırın ServisiSakarya Erenler Arzum Set Üstü Ocak ServisiSakarya Erenler Arzum Mikrodalga Fırın ServisiSakarya Erenler Arzum Klima ServisiSakarya Erenler Arzum Termosifon ServisiSakarya Erenler Arzum Radyotör ServisiSakarya Erenler Arzum Vantilatör ServisiSakarya Erenler Arzum Televizyon ServisiSakarya Erenler Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiSakarya Erenler Arzum Çay Makinesi ServisiSakarya Erenler Arzum Su Isıtıcı ServisiSakarya Erenler Arzum Mikser ServisiSakarya Erenler Arzum Blender ServisiSakarya Erenler Arzum Doğrayıcı ServisiSakarya Erenler Arzum Tost Makinesi ServisiSakarya Erenler Arzum Mini Tost Makinesi ServisiSakarya Erenler Arzum Buharlı Ütü ServisiSakarya Erenler Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSakarya Erenler Arzum Elektrikli Süpürge ServisiSakarya Erenler Arzum Şarjlı Süpürge ServisiSakarya Erenler Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiSakarya Erenler Arzum Tartı ServisiSakarya Erenler Arzum Su Sebili ServisiSakarya Erenler Arzum Ankastre Ocak ServisiSakarya Erenler Arzum Ankastre Fırın ServisiSakarya Erenler Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiSakarya Erenler Arzum Ankastre Aspiratör ServisiSakarya Erenler Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Erenler, Bekirpaşa, Çaybaşıyeniköy, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.