Arzum Servis Ergene Tekirdağ

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Ergene Tekirdağ
  • AdresTekirdağ, Ergene
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Ergene Tekirdağ

Arzum Servis Ergene Tekirdağ

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir. Kablo ve enerji hattı kontrolü yapılmalıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Doğrayıcı ağzına yabancı bir cismin sıkışması ve ürünlerim aşırı sert olarak konulması doğrayıcının çalışmamasına neden olur. Mutfak robotu çalışma sırasında çok ses çıkartma sorunu/parçaların tam oturmaması ve motorda meydana gelen arızalanmalar neden olmaktadır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge kötü koku gelme sorunu genellikle süpürge filtrelerinin aşırı tıkanmaya maruz kalması durumlarında oluşmaktadır. Robot süpürge lazer arızası nedenleri arasında süpürge de bulunan sensörlerin temiz olmamasından dolayı oluşmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Arızaların birçok nedeni vardır. En belirgin nedeni ise düzleştirici üzerinde bulunan gövdenin erimesinden kaynaklı arızalar oluşmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistansın kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Su Isıtıcı Kireçlenme Sorunu

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Cihazın kısa devre yapıp yapmadığına bakılmalıdır. Şofben suyu az ısıtıyorsa şofbende bulunan sivicleri çalıştıran diyaframlar hasar görmüş olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Servisten destek alınız. Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Kızartma makinesi rezistans arızası oluşumu sonrasında tamir edilme işlemi yapılmamalıdır. Rezistans tamir edilemeyen bir parçadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz. Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir. Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır. Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır. Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır. Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir.

AR1060, AR191Tekirdağ Ergene Arzum Buzdolabı ServisiTekirdağ Ergene Arzum Derin Dondurucu ServisiTekirdağ Ergene Arzum Çamaşır Makinesi ServisiTekirdağ Ergene Arzum Bulaşık Makinesi ServisiTekirdağ Ergene Arzum Kurutma Makinesi ServisiTekirdağ Ergene Arzum Fırın ServisiTekirdağ Ergene Arzum Set Üstü Ocak ServisiTekirdağ Ergene Arzum Mikrodalga Fırın ServisiTekirdağ Ergene Arzum Klima ServisiTekirdağ Ergene Arzum Termosifon ServisiTekirdağ Ergene Arzum Radyotör ServisiTekirdağ Ergene Arzum Vantilatör ServisiTekirdağ Ergene Arzum Televizyon ServisiTekirdağ Ergene Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiTekirdağ Ergene Arzum Çay Makinesi ServisiTekirdağ Ergene Arzum Su Isıtıcı ServisiTekirdağ Ergene Arzum Mikser ServisiTekirdağ Ergene Arzum Blender ServisiTekirdağ Ergene Arzum Doğrayıcı ServisiTekirdağ Ergene Arzum Tost Makinesi ServisiTekirdağ Ergene Arzum Mini Tost Makinesi ServisiTekirdağ Ergene Arzum Buharlı Ütü ServisiTekirdağ Ergene Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiTekirdağ Ergene Arzum Elektrikli Süpürge ServisiTekirdağ Ergene Arzum Şarjlı Süpürge ServisiTekirdağ Ergene Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiTekirdağ Ergene Arzum Tartı ServisiTekirdağ Ergene Arzum Su Sebili ServisiTekirdağ Ergene Arzum Ankastre Ocak ServisiTekirdağ Ergene Arzum Ankastre Fırın ServisiTekirdağ Ergene Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiTekirdağ Ergene Arzum Ankastre Aspiratör ServisiTekirdağ Ergene Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.