Arzum Servis Erzincan

  • Teknik ServisArzum Servis Erzincan
  • AdresERZİNCAN
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis ERZİNCAN

Arzum Servis Erzincan

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kablo ve enerji hattı kontrolü yapılmalıdır. Cihazın gereğinden fazla ısınması durumunda cihaz enerjiyi keserek dinlenmesini sağlayacaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu çalışma hızı düşmesi sorunu çalışma sürelerinin azalmasına ve düzgün şekilde çalışmamasına neden olur. Kullanıcı hataları ve genel oluşan hataların oluşması ve giderilme yöntemleri üzerine bilgi sahibi olunması gerekmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Eliniz ile bu işlemi yapmamalısınız. Süpürgenin evin hangi alanında toz almasının istenmesi gerektiği kişi tarafından yapılmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricilerinde sıklıkla görülen problemlerden biri de budur. Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireçlenmenin en büyük nedenleri arasında şebeke suyunun kullanımı vardır. Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Kesik Kesik ÇalışıyorFarklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Kısa devre akım kablolamasında oluşması ile sigorta sürekli artıracaktır. Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorBlender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir. Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesinin Spirali Isınmıyor Ekmek kızartma makinelerinde yanık ekmek çıkması sorunu oluşabilmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir. Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır.

AR1060, AR191ERZİNCAN Arzum Buzdolabı ServisiERZİNCAN Arzum Derin Dondurucu ServisiERZİNCAN Arzum Çamaşır Makinesi ServisiERZİNCAN Arzum Bulaşık Makinesi ServisiERZİNCAN Arzum Kurutma Makinesi ServisiERZİNCAN Arzum Fırın ServisiERZİNCAN Arzum Set Üstü Ocak ServisiERZİNCAN Arzum Mikrodalga Fırın ServisiERZİNCAN Arzum Klima ServisiERZİNCAN Arzum Termosifon ServisiERZİNCAN Arzum Radyotör ServisiERZİNCAN Arzum Vantilatör ServisiERZİNCAN Arzum Televizyon ServisiERZİNCAN Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiERZİNCAN Arzum Çay Makinesi ServisiERZİNCAN Arzum Su Isıtıcı ServisiERZİNCAN Arzum Mikser ServisiERZİNCAN Arzum Blender ServisiERZİNCAN Arzum Doğrayıcı ServisiERZİNCAN Arzum Tost Makinesi ServisiERZİNCAN Arzum Mini Tost Makinesi ServisiERZİNCAN Arzum Buharlı Ütü ServisiERZİNCAN Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiERZİNCAN Arzum Elektrikli Süpürge ServisiERZİNCAN Arzum Şarjlı Süpürge ServisiERZİNCAN Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiERZİNCAN Arzum Tartı ServisiERZİNCAN Arzum Su Sebili ServisiERZİNCAN Arzum Ankastre Ocak ServisiERZİNCAN Arzum Ankastre Fırın ServisiERZİNCAN Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiERZİNCAN Arzum Ankastre Aspiratör ServisiERZİNCAN Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.