Arzum Servis Erzurum

  • Teknik ServisArzum Servis Erzurum
  • AdresERZURUM
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis ERZURUM

Arzum Servis Erzurum

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kablo ve enerji hattı kontrolü yapılmalıdır. Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak Robotuna Elektrik GirmiyorMutfak robotu bıçağının dönmediği durumlarda robot bıçağını el ile ters yöne doğru birkaç defa çevirin.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi şarj olmama hatası yeni nesil cihazlarda çok sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Süpürge etrafında yabancı bir cisim olmamalıdır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici Isınma YapmıyorEn çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz. Su ısıtıcı suyu çok geç ısıtma sorunu nedenlerinden biri ısıtıcıya gelen gerilimin düşük olması yeterince ısı sağlanamamasına neden olmaktadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbeniniz tüplü ise tüpünüzü değiştirin. Sıklıkla kullanılan şofbenler, genelde kullanıcı hatasından kaynaklı problemlerle arıza vermektedir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır. Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Isıtıcı Kablolarından Yanık Kokusu Gelmesi Sepette yer alan ızgaralarda bulunan yayların kontrolü sağlanmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir. Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller. Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir. Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur.

AR1060, AR191ERZURUM Arzum Buzdolabı ServisiERZURUM Arzum Derin Dondurucu ServisiERZURUM Arzum Çamaşır Makinesi ServisiERZURUM Arzum Bulaşık Makinesi ServisiERZURUM Arzum Kurutma Makinesi ServisiERZURUM Arzum Fırın ServisiERZURUM Arzum Set Üstü Ocak ServisiERZURUM Arzum Mikrodalga Fırın ServisiERZURUM Arzum Klima ServisiERZURUM Arzum Termosifon ServisiERZURUM Arzum Radyotör ServisiERZURUM Arzum Vantilatör ServisiERZURUM Arzum Televizyon ServisiERZURUM Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiERZURUM Arzum Çay Makinesi ServisiERZURUM Arzum Su Isıtıcı ServisiERZURUM Arzum Mikser ServisiERZURUM Arzum Blender ServisiERZURUM Arzum Doğrayıcı ServisiERZURUM Arzum Tost Makinesi ServisiERZURUM Arzum Mini Tost Makinesi ServisiERZURUM Arzum Buharlı Ütü ServisiERZURUM Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiERZURUM Arzum Elektrikli Süpürge ServisiERZURUM Arzum Şarjlı Süpürge ServisiERZURUM Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiERZURUM Arzum Tartı ServisiERZURUM Arzum Su Sebili ServisiERZURUM Arzum Ankastre Ocak ServisiERZURUM Arzum Ankastre Fırın ServisiERZURUM Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiERZURUM Arzum Ankastre Aspiratör ServisiERZURUM Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Terminal, Lalapaşa, Mumcu, Atatürküniversitesi, İstasyon, Kadana, Çayırtepe, Mecidiye, Dadaşköy, Dumlu, Cedit, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.