Arzum Servis Eskişehir

  • Teknik ServisArzum Servis Eskişehir
  • AdresESKİŞEHİR
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis ESKİŞEHİR

Arzum Servis Eskişehir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser zor hareket etme durumunda karıştırma için kullanılan malzemenin hacmi kontrol edilmelidir. Gerilim kablosu ölçümü yapılarak kontrolü sağlanmalıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak Robotu Çalışmıyor Robotu besleyen kablonun kontrolü de mutlaka sağlanmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge nem hatası verme sorunu süpürgenin çalışma esnasında ıslak bir zemin üzerinde çalışmadı sonucu bu hata oluşur. Robot süpürge in çalışma sırasında önüne ve etrafına yabancı cisim gelmemesine özen gösteriniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinenizin filtresini temizlemeniz ya da değiştirmeniz bu problemi ortadan kaldıracaktır. Bu durumda cihazın soğuması beklenmelidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

İçme ve filtre suları kullanımı tercih edilmelidir. Rezistanslar arızalanan ve değiştirilmesi gereken parçalardır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenlere yönelik uygulamaların çok daha titiz bir şekilde yapılması gerekir. Eğer bir şofben standart derecenin üzerinde ısınma yapıyorsa termostat açık durumda demektir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi GeliyorBunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir. Servisten destek alınız.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesi Çalışmıyor Cihaza dokunmayın ve servis arayın.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür. Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır. Parçaların yerlerine tam olarak oturduğunu kontrol ediniz.

AR1060, AR191ESKİŞEHİR Arzum Buzdolabı ServisiESKİŞEHİR Arzum Derin Dondurucu ServisiESKİŞEHİR Arzum Çamaşır Makinesi ServisiESKİŞEHİR Arzum Bulaşık Makinesi ServisiESKİŞEHİR Arzum Kurutma Makinesi ServisiESKİŞEHİR Arzum Fırın ServisiESKİŞEHİR Arzum Set Üstü Ocak ServisiESKİŞEHİR Arzum Mikrodalga Fırın ServisiESKİŞEHİR Arzum Klima ServisiESKİŞEHİR Arzum Termosifon ServisiESKİŞEHİR Arzum Radyotör ServisiESKİŞEHİR Arzum Vantilatör ServisiESKİŞEHİR Arzum Televizyon ServisiESKİŞEHİR Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiESKİŞEHİR Arzum Çay Makinesi ServisiESKİŞEHİR Arzum Su Isıtıcı ServisiESKİŞEHİR Arzum Mikser ServisiESKİŞEHİR Arzum Blender ServisiESKİŞEHİR Arzum Doğrayıcı ServisiESKİŞEHİR Arzum Tost Makinesi ServisiESKİŞEHİR Arzum Mini Tost Makinesi ServisiESKİŞEHİR Arzum Buharlı Ütü ServisiESKİŞEHİR Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiESKİŞEHİR Arzum Elektrikli Süpürge ServisiESKİŞEHİR Arzum Şarjlı Süpürge ServisiESKİŞEHİR Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiESKİŞEHİR Arzum Tartı ServisiESKİŞEHİR Arzum Su Sebili ServisiESKİŞEHİR Arzum Ankastre Ocak ServisiESKİŞEHİR Arzum Ankastre Fırın ServisiESKİŞEHİR Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiESKİŞEHİR Arzum Ankastre Aspiratör ServisiESKİŞEHİR Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Arifiye, Akarbaşı, Akcami, Büyükdere, Erenköy, Küçükorganizesanayi, 71 Evler, Kurtuluş, Gökmeydan, Organizesanayibölgesi, Osmangazi, Orhangazi, Çankaya, Sultandere, Ağapınar, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.