Arzum Servis Eyyübiye Şanlıurfa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Eyyübiye Şanlıurfa
  • AdresŞanlıurfa, Eyyübiye
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Eyyübiye Şanlıurfa

Arzum Servis Eyyübiye Şanlıurfa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Mikser Çalışma Sırasında Bıçakları Hareket Etmiyor

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak Robotu Bıçak Dişi KırıldıMotor milinin doğru bir şekilde takılı olduğundan emin olduktan sonra tekrar çalıştırabilirsiniz.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürge Haritalandırma Yapmıyor Toz çekmeme durumları karşısında ayarlarının tekrar yapılması gerekmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemin önüne geçebilmek için cihaz her kullanıldığında temizlenmelidir. Saç Kurutma Makinesi ve Düzleştirici Aşırı Isınıyor

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Düzenli olarak ısıtıcı temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Su Isıtıcı Aşırı Sesli Çalışıyor

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenden Su Geliyor Brülör dışında ateşleme sistemi de kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız. Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesi Çalışmıyor Ekmek kızartma kolaylığı sağlayan ürünlerde çalışma aksanlarının bozulması ve kızartma yapamama sorunlarının oluşması görülmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makineden çıktıklarında genel olarak kremsi bir dokuya ve ince bir dokuya sahip olmaktadır. Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur. Servis ile iletişim kurun.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır. Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur.

AR1060, AR191Şanlıurfa Eyyübiye Arzum Buzdolabı ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Derin Dondurucu ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Çamaşır Makinesi ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Bulaşık Makinesi ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Fırın ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Set Üstü Ocak ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Mikrodalga Fırın ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Klima ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Termosifon ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Radyotör ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Vantilatör ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Televizyon ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Çay Makinesi ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Su Isıtıcı ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Mikser ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Blender ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Doğrayıcı ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Mini Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Buharlı Ütü ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Elektrikli Süpürge ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Şarjlı Süpürge ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Tartı ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Su Sebili ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Ankastre Ocak ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Ankastre Fırın ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Ankastre Aspiratör ServisiŞanlıurfa Eyyübiye Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.