Arzum Servis Giresun

  • Teknik ServisArzum Servis Giresun
  • AdresGİRESUN
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis GİRESUN

Arzum Servis Giresun

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle fişi ve priz bağlantısını kontrol etmelisiniz. Cihazın gereğinden fazla ısınması durumunda cihaz enerjiyi keserek dinlenmesini sağlayacaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu çalışmıyor arızası oluşması durumlarında elektrik hattı kontrol edilmelidir. Cihazın kısa devre yapması ve elektrik hattında meydana gelen kaçaklarda özellikle kullanım sırasında elektrik çarpması görülür.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Yüksek bir ses aralığına sahip bir robot süpürgenin ayar kısmından istenilen en düşük ses aralığı ayarı da yapılmaktadır. İlk olarak robot süpürgenizin ana ve yan fırçalarını kontrol edin.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir. Saç kurutma makinesi ve düzleştirici aşırı ısınma sorunu bu tür elektrik ile çalışan cihazlarda yaygın olarak görülen bir arıza türüdür.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır. Ancak bazı durumlarda kireçlenme yüzünden cihaz çalışmasını doğru olarak ayarlayamaz.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Sıklıkla kullanılan şofbenler, genelde kullanıcı hatasından kaynaklı problemlerle arıza vermektedir. Hangi marka olursa olsun bir şofben ateşleme yapmıyorsa şofbenin brülörü kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

. Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız. Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir. Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesinde elektromıknatıslar bulunmaktadır. Sigorta makine kullanımına uygun büyüklükte olmaması durumlarında da ani elektrik yüklemesi yapılarak sigorta atabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir. Buharlı Ütüm Kumaşa Yapışıyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler makineden çıktıklarında genel olarak kremsi bir dokuya ve ince bir dokuya sahip olmaktadır. Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir. Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır. Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir.

AR1060, AR191GİRESUN Arzum Buzdolabı ServisiGİRESUN Arzum Derin Dondurucu ServisiGİRESUN Arzum Çamaşır Makinesi ServisiGİRESUN Arzum Bulaşık Makinesi ServisiGİRESUN Arzum Kurutma Makinesi ServisiGİRESUN Arzum Fırın ServisiGİRESUN Arzum Set Üstü Ocak ServisiGİRESUN Arzum Mikrodalga Fırın ServisiGİRESUN Arzum Klima ServisiGİRESUN Arzum Termosifon ServisiGİRESUN Arzum Radyotör ServisiGİRESUN Arzum Vantilatör ServisiGİRESUN Arzum Televizyon ServisiGİRESUN Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiGİRESUN Arzum Çay Makinesi ServisiGİRESUN Arzum Su Isıtıcı ServisiGİRESUN Arzum Mikser ServisiGİRESUN Arzum Blender ServisiGİRESUN Arzum Doğrayıcı ServisiGİRESUN Arzum Tost Makinesi ServisiGİRESUN Arzum Mini Tost Makinesi ServisiGİRESUN Arzum Buharlı Ütü ServisiGİRESUN Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiGİRESUN Arzum Elektrikli Süpürge ServisiGİRESUN Arzum Şarjlı Süpürge ServisiGİRESUN Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiGİRESUN Arzum Tartı ServisiGİRESUN Arzum Su Sebili ServisiGİRESUN Arzum Ankastre Ocak ServisiGİRESUN Arzum Ankastre Fırın ServisiGİRESUN Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiGİRESUN Arzum Ankastre Aspiratör ServisiGİRESUN Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.