Arzum Servis Gönen Balıkesir

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Gönen Balıkesir
  • AdresBalıkesir, Gönen
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Gönen Balıkesir

Arzum Servis Gönen Balıkesir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır. Mikser elektronik kart yanma sorunu cihazın aşırı güç harcaması sonucu oluşan arızalardan biridir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotunuz çalıştırdıktan bir müddet sonra kendiliğinden kapanıyorsa kase kapağını kontrol etmeniz gerekli. Düzenli ve verimli bir çalışma sağlaması için mutfak robotunun çalıştırmadan önce parça kontrollerinin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Yapılması gereken adımlardan biri robot süpürge istasyonunun kurulan adı ve kuru bezle iyice temizlenmesi gerekmektedir. Robot süpürgesi halıya geçerken sıkışıyor sorunu robot süpürgeleri ile ilgili yaygın bir hata şeklidir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Arızaların birçok nedeni vardır. Bu yüzden cımbız yardımıyla temizlik yapılması tavsiye edilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir. Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesi yanıp sönme sorunu kablosuz ve kablolu elektrikli süpürgelerde görülen bir arıza türüdür. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Emniyet ventili ve rezistans kontrolü yapılmalıdır. Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Cihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Sigorta ve elektrik hatlarının kontrolünü yapınız .Ekmek Kızartma Makinesi Kontrolü Çalışmıyor

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz. Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir. Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur. Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır.

AR1060, AR191Balıkesir Gönen Arzum Buzdolabı ServisiBalıkesir Gönen Arzum Derin Dondurucu ServisiBalıkesir Gönen Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Arzum Kurutma Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Arzum Fırın ServisiBalıkesir Gönen Arzum Set Üstü Ocak ServisiBalıkesir Gönen Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBalıkesir Gönen Arzum Klima ServisiBalıkesir Gönen Arzum Termosifon ServisiBalıkesir Gönen Arzum Radyotör ServisiBalıkesir Gönen Arzum Vantilatör ServisiBalıkesir Gönen Arzum Televizyon ServisiBalıkesir Gönen Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Arzum Çay Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Arzum Su Isıtıcı ServisiBalıkesir Gönen Arzum Mikser ServisiBalıkesir Gönen Arzum Blender ServisiBalıkesir Gönen Arzum Doğrayıcı ServisiBalıkesir Gönen Arzum Tost Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Arzum Buharlı Ütü ServisiBalıkesir Gönen Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBalıkesir Gönen Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBalıkesir Gönen Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBalıkesir Gönen Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Arzum Tartı ServisiBalıkesir Gönen Arzum Su Sebili ServisiBalıkesir Gönen Arzum Ankastre Ocak ServisiBalıkesir Gönen Arzum Ankastre Fırın ServisiBalıkesir Gönen Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBalıkesir Gönen Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBalıkesir Gönen Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Gönen, Köyler, Buğdaylı, Sarıköy, Tütüncü

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.