Arzum Servis Gürsu Bursa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Gürsu Bursa
  • AdresBursa, Gürsu
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Gürsu Bursa

Arzum Servis Gürsu Bursa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser üzerinde çatlak kontrolü yapılır. Kolu doğru açı ile taktığınızdan emin olun.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu çok yavaş çalışıyor hatası robot içinde yer alan kesme aletinin yerine tam oturduğu kontrol edilmelidir. Farklı birçok nedenden dolayı robotlar arıza vermektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge açılmıyor sorunu yaşanması durumlarında ilk olarak robot süpürgesinin şarjının olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kullanıcı hatası ve çözümü ile robot süpürge arızaları giderilmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi ve Düzleştirici Aşırı Isınıyor Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı arızası evlerde ve birçok ortamda kullanılan pratik su ısıtma cihazlarında arızaların oluşması kullanım sırasında oluşan hatalardan kaynaklı olabilmektedir. Elektrik hatları kontrol edilmelidir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Toz torbalı süpürge kullanıyorsanız torbanız dolmuş olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bunun yanı sıra su çok geç ısınır ve tam anlamıyla ısınma gerçekleşmiş olmaz. Elektrikli şofben kullanıcının bilgisi olmaması durumunda servis kontrolünden geçirilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Bu mıknatıs tarafından güç kaynaklarının yetersiz enerji alması sepetin tam olarak basılmamasına neden olmaktadır. Ekmek kızarma makinesinin oluğunda biriken ekmeklerin kolun kapanmamasına neden olması ve temizlenmesinin gerektiğini gösterir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir. Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesi Çalışma Yapmıyor Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır. Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır. Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır. Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir.

AR1060, AR191Bursa Gürsu Arzum Buzdolabı ServisiBursa Gürsu Arzum Derin Dondurucu ServisiBursa Gürsu Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBursa Gürsu Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBursa Gürsu Arzum Kurutma Makinesi ServisiBursa Gürsu Arzum Fırın ServisiBursa Gürsu Arzum Set Üstü Ocak ServisiBursa Gürsu Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBursa Gürsu Arzum Klima ServisiBursa Gürsu Arzum Termosifon ServisiBursa Gürsu Arzum Radyotör ServisiBursa Gürsu Arzum Vantilatör ServisiBursa Gürsu Arzum Televizyon ServisiBursa Gürsu Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBursa Gürsu Arzum Çay Makinesi ServisiBursa Gürsu Arzum Su Isıtıcı ServisiBursa Gürsu Arzum Mikser ServisiBursa Gürsu Arzum Blender ServisiBursa Gürsu Arzum Doğrayıcı ServisiBursa Gürsu Arzum Tost Makinesi ServisiBursa Gürsu Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBursa Gürsu Arzum Buharlı Ütü ServisiBursa Gürsu Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBursa Gürsu Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBursa Gürsu Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBursa Gürsu Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBursa Gürsu Arzum Tartı ServisiBursa Gürsu Arzum Su Sebili ServisiBursa Gürsu Arzum Ankastre Ocak ServisiBursa Gürsu Arzum Ankastre Fırın ServisiBursa Gürsu Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBursa Gürsu Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBursa Gürsu Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Gürsu, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.