Arzum Servis Haliliye Şanlıurfa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Haliliye Şanlıurfa
  • AdresŞanlıurfa, Haliliye
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Haliliye Şanlıurfa

Arzum Servis Haliliye Şanlıurfa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kablo ve enerji hattı kontrolü yapılmalıdır. Öncelikle fişi ve priz bağlantısını kontrol etmelisiniz.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu çalışmıyor arızası oluşması durumlarında elektrik hattı kontrol edilmelidir. Evlerde kullanılan elektronik ürünlerde de arızalanma meydana gelmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Buralara herhangi bir yabancı cisim sıkışmış olabilir. Bu arızalara yönelik çözümleri de sizlere tek bir parça halinde sunuyoruz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden cımbız yardımıyla temizlik yapılması tavsiye edilir. Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Elektrik hatları kontrol edilmelidir. Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Şarj OlmuyorSüpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben Kendiliğinden KapanıyorCihaza akım gelmesini sağlayan kablolar da arıza oluşması da sigortanın atmasına neden olacaktır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi GeliyorBıçak değişimi gerekli olacaktır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir. Çay Makinesi Hata Veriyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Elektrik hatları, ürün kablosu ve soketleri kontrol edilmelidir. Elektrik gelmemesi durumlarında kol tam olarak kapanma özelliğini devreye sokamaz.Bazı durumlarda kırılma ve kayma sorunları yaşayabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller. Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar. Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz. Sıkacak kapağı yerine tam oturmaması durumunda ürün çalışmaz.

AR1060, AR191Şanlıurfa Haliliye Arzum Buzdolabı ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Derin Dondurucu ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Çamaşır Makinesi ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Bulaşık Makinesi ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Fırın ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Set Üstü Ocak ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Mikrodalga Fırın ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Klima ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Termosifon ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Radyotör ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Vantilatör ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Televizyon ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Çay Makinesi ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Su Isıtıcı ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Mikser ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Blender ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Doğrayıcı ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Mini Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Buharlı Ütü ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Elektrikli Süpürge ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Şarjlı Süpürge ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Tartı ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Su Sebili ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Ankastre Ocak ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Ankastre Fırın ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Ankastre Aspiratör ServisiŞanlıurfa Haliliye Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.